Podobne strony

 • Blaty kuchenne z kamienia Pawlimex

  Firmy wg branży
  Oferujemy wysokiej jakości blaty kuchenne z kamienia. W ofercie firmy także elewacje kamienne z piaskowca i ogrodzenia kamienne z piaskowca. OFerujemy tylko wysokiej klasy produkty z piaskowca pochoodzącego z naszej własnej kopalni tego surowca w Męcinie.
 • Blaty Kuchenne Lubin

  Firmy wg branży
  Wykonujemy i montujemy pod zamówienie kamienne blaty kuchenne z granitu i konglomeratu kwarcowego
 • www.konglomeratykwarcowe.pl

  Firmy wg branży
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Grupę EGA, która należy do firmy Euro-Granit Adamus z Pakosławic. Nasza działalność polega na dystrybucji konglomeratów kwarcowych. U nas nabyć mogą Państwo konglomerat kwarcowy Guidoni Quartz Surfaces, który jest w 93 procentach złożony z piasku kwarcowego. Produkt ten wyróżnia się tym, że łączy w sobie z jednej strony trwałość, odporność na zarysowania, a z drugiej elegancję. Dla klienta duże znaczenie powinien mieć fakt, że można je wykonać w niemal dowolnym kolorze. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.


:: Blaty Kuchenne Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://blatykuchenne-wroclaw.pl/

Ulica: Biegasa 11

Miasto: Wrocław
Kod: 51-629
NIP: 7582015692

Telefon: 691806410
Opis:

Jesteśmy firmą kamieniarską z wieloletnim doświadczeniem.Na zamówienie wykonujemy i montujemy blaty kuchenne z konglomeratu i blaty kuchenne z granitu.