Podobne strony

 • Hotel ADLON

  Hotele i pensjonaty
  Hotel, znajdujący się w centrum Sztokholmu, oferuje swoim gościom m.in. osobisty numer telefonu, własny aparat telefaksowy, dostęp do Internetu, można wynająć pokój szkoleniowy z 11 PC spiętymi w sieć, pomieszczenia biurowe, przeprowadzić wideokonferencję. Na stronie zamieszczono także informacje o Sztokholmie, mapę, ceny pokoi oraz możliwość złożenia rezerwacji.
 • Partner

  Producenci
  Firma partner zajmuje się oprogramowaniem księgowym, organizacją rachunkowości i usługami informatycznymi.
 • INFONET e-Solutions

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma oferuje serwery, stacje robocze, systemy terminalowe, pamięć masową, integruje systemy, dostarcza, tworzy i wdraża systemy, sieci i oprogramowanie, zapewnia serwis sprzętu i oprogramowania, tworzy strony www i aplikacje internetowe.
 • Komputerowe przygotowanie publikacji

  Usługi projektowania www
  Na stronie znajduje się oferta dotycząca usług i oprogramowania związanego z projektowaniem i przygotowaniem dokumentów elektronicznych, archiwizacją dokumentów oraz oprogramowaniem do zarządzania informacją.
 • Softek - strona firmowa

  Dystrybutorzy sprzętu
  Strona firmowa Softek, która poleca swoje usługi w zakresie komputeryzacji - gotowe zestawy, podzespoły komputerowe, akcesoria, prowadzi także serwis komputerowy. Na stronie zaproszenie do kafejki internetowej oraz do skorzystania z oferowanych usług w zakresie poligrafii.


:: Usługi Informatyczne Piaseczno ::

Nasza ocena:
Adres: http://informatyczne-piaseczno.pl

Ulica: Kopernika 7

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-501
NIP: 123-082-68-91

Telefon: 604422328
Opis:

Witryna przedsiębiorstwa P.H.U. Ewa Lattari, świadczącego usługi informatyczne na terenie Piaseczna i okolic od roku 1998. W serwisie znajdziesz dokładne opisy działalności i misji firmy oraz wstępne informacje związane z tak powszechnie zwanym "bezpieczeństwem" systemów informatycznych.