Podobne strony

 • Fotograf Ślubny - Tomasz Kaźmierczak, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna, Katowice

  Fotografowanie - usługi
  Ślub i wesele to szczególny moment w życiu każdego z nas. Często wracamy myślami do tego wydarzenia, dlatego tak ważne jest zachowanie w pamięci tych wspaniałych chwil. Wejdź i zapoznaniaj się z ofertą...
 • Fotografia ślubna Michał Zięba

  Fotografowanie - usługi
  Nie tylko profesjonalna, ale i artystyczna fotografia ślubna. Na stronie tej znajduje się zróżnicowany materiał fotograficzny z sesji plenerowych, studyjnych oraz z reportażu. Michał Zięba, doświadczony fotograf z Myślenic, świadczy swoje usługi na terenie całej Polski.
 • Fotokos fotografia ślubna Katowice Śląsk

  Fotografowanie - usługi
  Na mojej stronie przedstawiam portfolio związane z fotografią ślubną. Będąc fotografem ślubnym staram się zatrzymać dostrzeżone w ułamku sekundy ulotne chwile. Zdjęcia ślubne to moja pasja, a miejsce ich wykonywania to przeważnie Śląsk. Główny profil działalności to sesje, reportaże, zdjęcia dzieci, zdjęcia komunijne, portretowe, wideorejestracja, zdjęcia dowodowe, fotoksiążki, fotoksięgi,fotogadżety, fotokubki,fotografia nagrobkowa na porcelanie. Zapraszam.
 • Fotografia ślubna - Tomasz Sobotnicki

  Fotografowanie - usługi
  Wykonuję zdjęcia ślubne, organizuję sesje fotograficzne dla małżeństw, narzeczonych, rodzin, zajmuję się także fotografią reklamową. Pracuję na terenie Dolnego Śląska, ale dojazd do Państwa nie stanowi żadnego problemu, jestem dyspozycji w każdym dniu.
 • Zdjęcia Ślubne Koszalin Fotografia Ślubna

  Fotografowanie - usługi
  Zdjęcia Ślubne ukazujące piękno tego szczególnego dnia. Fotografia Ślubna wykonywana z pasją.


:: Fotografia ślubna Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.artisfoto.pl

Ulica: Pilotów

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 80-460
NIP: 5842007620

Telefon: 514072171
Opis:

Nazywam się Kornel Żydowicz i jestem twórcą firmy Artis Foto - fotografia ślubna. Ponieważ mieszkam w Gdańsku specjalizuję się przede wszystkim w plenerach ślubnych na plaży. Proponuje plaże: Gdańsk Sobieszewo oraz Gdynia Babie Doły. Sesja nad morzem wchodzi w skład całościowej usługi fotografii ślubnej i jest jednym z plenerów proponowanych parze ślubnej. Jako fotograf ślubny realizuję również indywidualne plenery ślubne dla par młodych z całej Polski.