Podobne strony

  • Chodzenie po rozżarzonych węglach

    Ekonomia
    Niemożliwe lub tylko dla wybranych? A jednak.... Każdy człowiek po odbyciu krótkiego szkolenia może przejść gołą stopą po rozgrzanych węglach.
  • Teatr Ognia LOS FUEGOS - pokazy Fireshow, UVshow...

    Kultura i sztuka
    Tworzymy pokazy artystyczne. Naszą specjalnością są pokazy tańca z ogniem oraz pokazy żonglerki, tańca i akrobatyki w świetle uv a także pokazy w malowanych na ciele "strojach" - bodypainitng. Oprócz pokazów zajmujemy się animacjami i warsztatami. Działamy od 2004 roku. Jesteśmy nie zależnymi artystami, nawiązującymi do tradycji teatrów ulicznych. Występujemy jako mimowie, szczudlarze, żonglerzy, klauni, monocykliści, żywe rzeźby itp. Więcej informacji o nas, na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Pokazy na eventy ::

Nasza ocena:
Adres: www.flow-fireshow.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Atrakcyjne pokazy na eventy w wykonaniu doświadczonej grupy Flow Visual Shows. Proponujemy różnego typu pokazy na imprezy firmowe z wykorzystaniem różnych form wyrazu oraz różnych technologii. Zajmujemy się pokazami z tańca z ogniem - fireshow, pokazami laserowymi - jako jedyni w Polsce oferujemy unikatowy pokaz iluzji laserowej laserman show, pokazami światła LED - posiadamy sprzęt pixel poi, który w czasie ruchu pozostawia w powietrzu złudzenie rysowania w powietrzu.