Podobne strony

 • 123 Warszawska Drużyna Harcerska ZHR

  Drużyny harcerskie
  Witryna zawiera kroniki z życia drużyny, relacje z imprez harcerskich i wspomnienia z obozów, galerię zdjęć; jest także oficjalną stroną poświęconą rozgrywkom piłki nożnej drużyn męskich w warszawskim hufcu "Klucz"
 • Domek Nad Neckiem

  podlaskie
  Strona dla tych, którzy planują letni urlop na Mazurach i lubią aktywnie spędzać czas. Zamieszczono tutaj opis i zdjęcia pensjonatu w Augustowie, nad jeziorem Necko. Oferuje on noclegi, wyżywienie oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.
 • Polski Portal Golfowy

  Golf
  Jeśli przemierzasz bezkres sieci w poszukiwaniu informacji dotyczących golfa to właśnie twa wędrówka dobiegła końca. Na stronach Polskiego Portalu Golfowego dowiesz się co to w ogóle jest golf i na czym polega, jest tu również garść informacji historycznych dotyczących tej gry. Jeśli jesteś początkującym graczem i nie bardzo wiesz o czym rozmawiają bardziej doświadczeni koledzy z pewnością przydatny okaże się słowniczek. Również dla początkujących, przeznaczona jest wirtualna szkoła golfa. Oprócz tego znajdują się tu informacje o polach golfowych w Polsce i na świecie, turniejach oraz graczach.
 • GOLF - Polskie strony

  Golf
  Zbiór odnośników do polskich stron o grze w golfa. Ułatwia znalezienie potrzebnych informacji na temat tej fascynującej gry.
 • Aktywna

  Serwisy informacyjne
  Wszyscy młodzi duchem i aktywni życiowo mają teraz szansę włączyć się w budowanie internetowej społeczności ludzi aktywnych. Serwis ten ma na celu zintegrowanie środowiska internautów lubiących i ceniących sport oraz aktywny tryb życia. Znajdziesz tu między innymi informacje o akcji happy events oraz możesz wybrać miss plaży.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: SoccerArena - boiska piłkarskie w Warszawie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.soccerarena.pl

Ulica: Annopol 24b

Miasto: Warszawa
Kod: 03-236
NIP: 527-27-67-994

Telefon:
Opis:

Najnowocześniejszy w Polsce i największy w Europie środkowo-wschodniej zadaszony kompleks piłkarski. Parking o powierzchni 6500 m2, pełen węzeł sanitarny, zaplecze socjalne i gastronomiczne.