Podobne strony

 • Kancelaria Noatrialna Doroty Hołdys

  Notariusze
  Kancelaria Notariusza Doroty Hołdys w Cieszynie
 • Kancelaria Notarialna Notariusz Michał Smolski

  Notariusze
  Usługi notarialne.
 • Kancelaria notarialna Beata Wałęga

  Notariusze
  Notariusz Beata Wałęga świadczy usługi notarialne na terenie Obornik i okolic.
 • Adwokat, Prawnik, Notariusz, Pomoc i Porady Prawne

  Prawo i podatki
  Mój-Prawnik.pl jest elektronicznym katalogiem skupiającym prawników oraz kancelarie prawnicze z całego kraju. Powstał z myślą o wygodzie osób poszukujących profesjonalnej porady prawnej. W portalu znajduje się zaawansowana a zarazem prosta wyszukiwarka dzięki której każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego i precyzyjnego przeszukania bazy prawników oraz kancelarii. Naszymi klientami są m.in. adwokaci, notariusze, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, rewidenci
 • Adwokat

  Prawo i podatki
  Kancelaria prawna Anna Strumpf - Rybicka Magdalena Kramkowska- Rysiewicz zlokalizowana we Wrocławiu proponuje wysokiej klasy usługi prawnicze dla osób prywatnych i firm. Nasza kancelaria proponuje pomoc prawną, z obszaru udzielania konsultacji prawnych, wystawiania pism procesowych oraz reprezentacji przed Sądami, Prokuraturą, czy innymi Organami Administracji Państwowej. Kancelaria adwokat-wroclaw.eu oferuje też pomoc prawną przez internet.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: www.notariuszagatabanasik.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://notariuszagatabanasik.pl

Ulica: pl. Zbawiciela 5 /8

Miasto: Warszawa
Kod: 00-651
NIP: 9512029023

Telefon: 22 623 85 52
Opis:

Kancelaria Notarialna Agata Banasik prezentuje pomoc oraz obsługę czynności notarialnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie. Specjalizujemy się w przygotowywaniu aktów notarialnych i szkiców umów takich jak przeniesienie aktu własności, poświadczenia spadkowe i majątkowe bądź protesty weksli i czeków. W celu umówienia się na spotkanie w Kancelarii prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Szczegółowe informacje opublikowane są na stronie internetowej.