Podobne strony

 • Internetowy Serwis Poligraficzny

  Serwisy Informacyjne
  Serwis zarówno dla poligrafów amatorów lub profesjonalistów jak również dla klientów korzystających z usług tej branży. Znajdziesz tutaj informacje potrzebne w codziennej pracy, opracowania, artykuły, bazę firm poligraficznych, możesz poznać terminologię, możliwości i zasady produkcji.
 • Kongres Poligrafów Polskich

  Serwisy Informacyjne
  Spotkanie przeznaczone dla ludzi pracujących w poligrafii i z nią współpracujących. Odbyło się we Wrocławiu, w dniach 8-12 września 1999 roku.
 • Serwer branżowy poligrafii

  Serwisy Informacyjne
  Serwis prezentuje firmy branży poligraficznej, i ich oferty. Ponadto znajdziesz w nim giełdę pracy i sprzętu, odsyłacze, aktualności, artykuły z magazynów, informacje o targach, listę książek pomocnych w poligrafii.
 • Serwis informacyjny branży poligraficznej

  Serwisy Informacyjne
  Na stronach serwisu znajdziesz informacje o targach, prasie poligraficznej, i instytucjach.
 • V Ogólnopolskie Forum Poligrafii

  Serwisy Informacyjne
  Międzyzdroje 13-17.10.1999 r. Celem imprezy jest prezentacja tego, co nowe w poligrafii. Program: interesujące prelekcje, sympozja na temat nowych technologii, wystawa sprzętu i akcesoriów drukarskich, wymiana doświadczeń, spotkania towarzyskie.


:: Polska Poligrafia ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ipolska.pl/druk


Opis:

Serwer dla drukarzy, zawiera bazę linków na tematyczne strony, tablicę ogłoszeń, artykuły, nowinki i aktualności oraz listę dyskusyjną.