Podobne strony

 • Dan-Pol

  Okna, drzwi
  Przedsiębiorstwo prowadzi dystrybucję drzwi, okien i ślusarki aluminiowej. Dysponuje asortymentem z aluminium i PCV oraz dodatkami montażowymi zwłaszcza dla systemów drzwiowych. Na stronach prezentacja producenta i oferty handlowej.
 • TESSA

  Okna, drzwi
  Biuro sprzedaje drzwi wielu krajowych i zachodnich producentów. Na serwerze o drzwiach, informacje o partnerach handlowych i producentach.
 • Okna Warszawa GRUBEK

  Firmy wg branży
  GRUBEK oferuje okna, drzwi i osłony zewnętrzne Klientom z Warszawy, Mińska mazowieckiego, Wołomina i Otwocka. Firma dostarcza i montuje okna marki Drutex, wykonane z PCV, okna drewniane oraz okna drewniano aluminiowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz profesjonalne zadaszenia tarasów. Dzięki swojej znakomitej lokalizacji w Sulejówku, większość Klientów biznesowych, instytucjonalnych i prywatnych pochodzi z Warszawy oraz okolicznych miejscowości. W celu zachowania jakości firma skupia się na województwie mazowieckim.
 • Donimet

  Producenci
  Producent stolarki otworowej i zabezpieczeń antywłamaniowych. Podstawą produkcji są drzwi metalowe malowane proszkowo, w okleinie drewnopodobnej i tapicerką. Również drzwi z płytą MDF i drzwi nietypowe np. kasowe. Na stronie katalog drzwi, zdjęcia, sieć dystrybucyjna, certyfikaty.
 • Modesta sp.k.

  Okna, drzwi
  Strona biura handlowego będącego częścią sieci dealerskiej fabryki drzwi Juwent. Specjalizuje się ono w sprzedaży i montażu drzwi antywłamaniowych i technicznych, sprzedaje stolarkę budowlaną (w tym okna PCV). Na stronie m.in. aktualna oferta atestowanej ślusarki antywłamaniowej, przeciwpożarowej i technicznej, galeria zrealizowanych inwestycji oraz aktualności i relacje z imprez wystawienniczych budownictwa.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: VRATA - drzwi z montażem ::

Nasza ocena:
Adres: http://vrata.pl

Ulica: ul. Łaska 3/5

Miasto: Pabianice
Kod: 90-200
NIP: 7311992970

Telefon:
Opis:

Firma Vrata specjalizuje się w sprzedaży i montażu drzwi wejściowych, wewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych. Działamy na terenie kilku województw w miastach takich jak: Pabianice, Łódź, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Opole.

Nasze profesjonalne i doświadczone ekipy monterskie zapewniają najwyższą jakość usług.