Podobne strony

 • Inspekcja Ochrony Roślin

  Doradztwo rolne
  Oficjalna witryna Inspekcji Ochrony Roślin. Na jej łamach można zapoznać się ze strukturą, oddziałami regionalnymi, zasadami kontroli fitosanitarnej i przepisami prawnymi, którym podlega ten sektor gospodarki.
 • Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa

  Doradztwo rolne
  Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa jest placówką naukową zajmującą się badaniami nad wzrostem, rozwojem, biologią i wymaganiami agrotechnicznymi gatunków i odmian zbóż, doskonaleniem i opracowywaniem technologii uprawy zbóż, badaniami nad przydatnością gatunków i odmian zbóż na glebach zdegradowanych oraz badaniami nad chorobami roślin i sposobami ich zwalczania.
 • Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa W.Osadkowski

  Ochrona roślin
  Oficjalna prezentacja dorobku i oferty hadlowej przedsiębiorstwa ukierunkowanego na działania w zakresie ochrony roślin. Firma ta oferuje szeroką gamę pestycydów dla wielu gałęzi przemysłu (rolnego, spożywczego, cukrownictwa). Oprócz tego firma prowadzi także działalność w sektorach: nawozów sztucznych, maszyn rolniczych, pasz, nasion oraz skupu zbóż, kukurydzy i rzepaku (wraz z kontraktacją).
 • Flamingo Sp. z o.o

  Ochrona roślin
  Firma pracująca w branży rolnej. Specjalizacją firmy są komputerowe bazy danych dotyczące rolnictwa na trwałych nośnikach. Na dyskietkach Flamingo znaleźć można wykazy środków ochrony roślin, pełne teksty etykiet oraz program Doradca Komputerowy umozliwiajacy szybkie wyszukanie interesujących petenta mieszanek ochronnych.
 • Kazgod Sp. z o.o

  Ochrona roślin
  Prezentacja internetowa firmy zajmującej się importem i dystrybucją środków ochrony roślin. Firma jest wyłącznym przedstawicielem światowych koncernów: Griffin, Mandops, Mitsubishi, Nufarm, Oxon i TomenAgro. Firma jest więc jedną z większych firm oferujących na naszym rynku pestycydy i nawozy.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Środki pielęgnacji roślin - ziemovit ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ziemovit.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Ziemovit - to marka stworzona z myślą o Twoim ogrodzie. Na naszej stronie www.ziemovit.pl znajdziesz informacje o produktach przeznaczonych do ochrony roślinności - traw, kwiatów, krzewów, iglaków oraz ogrodach owocowo-warzywnych. Są to środki chroniące przed owadami, chwastami oraz szkodliwym działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych - nadmiernym przesuszeniem czy nagłym przymrozkiem. Ziemovit posiada w ofercie podłoża do roślin ozdobnych, trawników i iglaków.