Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Abonamenty medyczne - s7.healthcare

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszych pakietów medycznych, które umożliwiają dostęp do lekarzy, praktycznie bez kolejki. Oferujemy 6 różnych pakietów dostosowanych do wymagań konkretnych osób. Każdy z pakietów zapewnia dostęp do różnego rodzaju usług. W ogólnej ofercie naszych pakietów medycznych umożliwiamy dostęp do ponad 1000 placówek, 26 specjalistów, 22 zakresów badań laboratoryjnych.
 • Aparat do mierzenia ciśnienia - mamcisnienie.pl

  Medycyna i zdrowie
  Dzięki nam zainwestujecie Państwo w najlepsze ciśnieniomierze, mankiety, pompki, a także w stetoskopy. Wskazujemy, co powoduje nadciśnienie. Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać najlepszy ciśnieniomierz i jak wyregulować codzienną dietę osób ze schorzeniami układu sercowo – naczyniowego. Wiedzą o nadciśnieniu dzielimy się w formacie bezpłatnym.
 • Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego - wynajemsprzetumedycznego.pl

  Medycyna i zdrowie
  Firma SZUBERT MEDICAL prowadzi działalność na rynku medycznym. Ma swoją siedzibę w Łodzi, ale obsługuje klientów (osoby prywatne, szpitale, przychodnie, zakłady opiekuńczo-lecznicze oraz domy spokojnej starości) w kilku województwach. Jej działalność polega na wynajmowaniu, sprzedaży i serwisowaniu sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Przeprowadza szkolenia z obsługi, transportuje, a nawet montuje.
 • Dentica24.pl - Dentysta Wodzisław

  Medycyna i zdrowie
  Gabinety Dentica24 oferują pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, mając tu na myśli zarówno profilaktykę, jak i profesjonalne leczenie. Pracują w nich doświadczeni lekarze, asystentki i rejestratorki. Gabinety są wyposażone w wyspecjalizowane urządzenia i sprawdzone materiały stomatologiczne. Punkty świadczenia pomocy zarówno w zakresie stałej opieki stomatologicznej, jak i w nagłych przypadkach są czynne w trzech miejscowościach – Rybnik, Racibórz i Wodzisław Śląski.


:: MIRAKULINA - CUDOWNY OWOC W PIGUŁCE (SYNSEPAL SŁODKI) ::

Nasza ocena:
Adres: mirakulin.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

GLIKOPROTEINA OBECNA W OWOCACH SYNSEPALUM DULCIFICUM, ROŚLINY ROSNĄCEJ W AFRYCE ZACHODNIEJ. BIAŁKO POSIADA NIEZWYKŁĄ ZDOLNOŚĆ DO ZMIANY ODCZUWANEGO SMAKU Z KWAŚNEGO NA SŁODKI. EFEKT ZWIĄZANY JEST Z WPŁYWEM NA RECEPTORY SMAKU. W OBECNOŚCI KWAŚNYCH POKARMÓW MIRAKULINA WIĄŻE SIĘ Z RECEPTOREM SŁODKOŚCI MILION RAZY SILNIEJ NIŻ SZTUCZNE ŚRODKI SŁODZĄCE (NP. ASPARTAM) I 100 MILIONÓW RAZY SILNIEJ NIŻ CUKRY. IM SILNIEJ ZWIĄZEK ZWIĄŻE SIĘ Z RECEPTOREM, TYM SŁODSZE SMAKI ODCZUWAMY.