Podobne strony

 • No limit - transport i spedycja

  Transport
  Firma zajmująca się kompleksową obsługą logistyczną przedsiębiorstw, spedycją i magazynowaniem. W ofercie: dystrybucja od drzwi do drzwi, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, prowadzenie magazynów handlowych, prowadzenie magazynów zapasów, doradztwo logistyczne, dzierżawa powierzchni magazynowych, składowanie towarów całopaletowych.
 • DataScan PL

  Wagi i kasy fiskalne
  Oferujemy najwyższej klasy skanery i czytniki kodów kreskowych, fotokomórki oraz programowalne terminale przenośne z wbudowanymi czytnikami kodów kreskowych w wersji pióra świetlnego, CCO lub laserowej.
 • INSOFT

  Inne
  Oprogramowanie dla systemów automatycznej identyfikacji takich jak czytniki i drukarki kodów kreskowych, czytniki i kodery kart magnetycznych.
 • Elplast S.C.

  Akcesoria i materiały
  Firma składa się z dwóch działów. Zajmują się one sprzedażą materiałów, narzędzi i usług związanych z technikami prezentacji i wystawiennictwa, włączając w to usługi poligraficzne, produkcją pudeł kartonowych oraz sprzedaż folii i taśm opakowaniowych. Ofertę uzupełnia szeroka pomoc w zakresie wdrażania, wykonywania i stosowania kodów kreskowych. Prowadzi także internetowy sklep w którym kupisz wszystkie wymienione produkty.
 • Kody Kreskowe

  Elektronika przemysłowa
  Na stronie poznasz prefiksy kodów kreskowych dla poszczególnych krajów.


:: Comex Sp. z o.o. ::

Opis:

Firma oferuje urządzenia do druku termicznego i termotransferowego firmy SATO, oprogramowanie Segsoft. Spółka ma także w ofercie usługi poligraficzne w tym produkcję druków posiadających zabezpieczenia przed falsyfikacją.