Podobne strony

  • striptizerka na wieczory kawalerskie,tancerka erotyczna

    Rozrywka
    Jako striptizerka uatrakcyjnię wieczory kawalerskie,bankiety i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Działam na terenie śląska. Głównie są to tychy,katowice,pszczyna,łaziska,lędziny i inne
  • armyoflovers.pl - tancerz na wieczór panieński

    Rozrywka
    Występ chippendale na Ladies Night, wyjątkowy pokaz erotyczny Catwoman w stalowej klatce, występ Dj Topless, Erotic Bar i różnorodne erotyczne show to prawdziwa gratka dla klubów, dyskotek, kasyn, hoteli, ale także na wieczór panieński czy kawalerski. Tancerz erotyczny bądź striptizerka podgrzeją emocje i uczynią wieczór niezapomnianym.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Tancerka erotyczna ::

Nasza ocena:
Adres: https://tancerka-erotyczna.com/pl

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Potrzebujesz profesjonalnej striptizerki na wieczór kawalerski dla przyjaciela? Jestem osobą, która jest w stanie zauroczyć Ciebie i Twoich kolegów tańcem. Wychodzę poza ramy przeciętności. Oferuję różnorodne akrobacje i pociągające seksowne kształty ciała. Oferuję pełen zmysłowości taniec erotyczny, striptiz, chętnie wystąpię na wieczorze kawalerskim. Jestem tancerką Go-Go. Na co dzień pracuję w jednym z klubów Fitness w Warszawie jako wykwalifikowany trener personalny i licencjonowany.