Podobne strony

  • Producent etykiet - unicum.com.pl

    Firmy wg branży
    Unicum to firma związana od 25 lat z produkcją etykiet samoprzylepnych na potrzeby branży chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, alkoholowej oraz logistycznej. Mamy zaplecze do projektowania etykiet samoprzylepnych na roli, a na życzenie poddajemy je specjalistycznemu uszlachetnieniu. Nasze etykiety można naklejać ręcznie lub mechanicznie. Nasze usługi są potwierdzone certyfikatami jakości.
  • Produkcja opakowań foliowych

    Firmy wg branży
    Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej cyfrowej drukarni opakowań. Mamy bardzo bogatą ofertę, nowoczesny sprzęt pozwalający nam na realizację druku nawet od 1 sztuki w bardzo krótkim czasie. Gwarantujemy idealne warunki współpracy. Wykonujemy między innymi takie produkty jak etykiety, kartoniki czy też saszetki. Dodatkowo zajmujemy się także dostarczaniem etykieciarek najwyższej jakości.


:: DRUKARNIA ETYKIET GRAFPRESS ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.etykieta.info.pl/

Ulica: ul. 29 Listopada

Miasto: Olkusz
Kod: 32-300
NIP: 6371994512

Telefon: +48 32 754 32 32
Opis:

Etykieta to znak informacyjny, jakim opatrzony jest każdy towar. To jak taka etykieta wygląda także ma własne znaczenie marketingowe. Prowadzona przez nas firma świetnie zdając sobie z tego sprawę przygotowała prywatną ofertę dla dużej grupy branż.
To czym się zajmujemy to druk etykiet. Charakteryzujemy się krótką realizacją zleceń, a przy tym zapewniamy, że cyfrowy proces wydruku dowodzi, że każda etykieta jest trwała oraz wyraźna.