Podobne strony

 • Klak Sp. z o.o.

  Wewnątrzzakładowy
  Spółka zajmuje się handlem wózkami widłowymi, magazynowymi, paletowymi, platformowymi i ręcznymi, bateriami trakcyjnymi i akumulatorami, a także ogumieniem do wszystkich typów wózków widłowych oraz częściami zamiennymi do wózków widłowych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i jej ofercie.
 • AKU-ZRIDA Baterie stacjonarne i trakcyjne

  Branże inne
  Baterie stacjonarne do zasilania awaryjnego produkcji krajowej i zagranicznej. Baterie trakcyjne do wózków elektrycznych. Akumulatory zasadowe i bezobsługowe. Dostawa, montaż, remonty i ekspertyzy baterii i akumulatorów. Prostowniki do ładowania baterii. Doradztwo techniczne i usługi projektowe.
 • KAMET S.C.

  Akumulatory
  Firma produkcyjno-handlowa oferująca: baterie trakcyjne, akumulatory kolejowe rozruchowe, kołnierze stalowe do rur, zestaw do konserwacji i pielęgnacji okien i drzwi z PCV i aluminium, płyn intensywnie myjący do powierzchni plastikowych i aluminiowych, osłony słupa oświetleniowego.
 • Wózki widłowe - sprzedaż i wynajem

  Firmy wg branży
  Serwis wózków widłowych IPZ z Kołbaskowa prezentuje Państwu rozbudowaną ofertę, która odpowiednią opiekę nad Państwa wózkiem widłowym. Specjalizujemy się w serwisowaniu i dystrybucji wózków widłowych wiodących marek. Kupicie u nas Państwo najwyższej jakości wózki i części zamienne do nich. Sprzedajemy też odpowiednie ogumienie, akumulatory i złącza bateryjne i inny potrzebny do dobrego działania wózków osprzęt. Zapraszamy też do naszego serwisu, gdzie nasi mechanicy zajmą się Państwa wózkiem widłowym sprawnie i profesjonalnie. Niestraszne nam wykonanie gruntownego przeglądu, wymiana zużytych części lub kompletny remont urządzenia. Więcej informacji o naszej szerokiej propozycji znajdziecie Państwo na naszej stornie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.
 • AkumulatoryBaterie.pl | Hurtownia akumulatorów Lublin

  Motoryzacja i transport
  Posiadamy w ofercie akumulatory rozruchowe do wszystkich typów pojazdów silnikowych: Samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych. Baterie trakcyjne do wózków widłowych, wózków golfowych, maszyn czyszczących. W naszej bogatej ofercie magazynów energii elektrycznej posiadamy również akumulatory ołowiowo-kwasowe VRLA i SLA wykonane w technologii AGM i żelowej do pracy buforowej, lub cyklicznej. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Lublinie


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: InStore - Akumulatorownie i baterie trakcyjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://instore.pl

Ulica: Kamieńskiego 205

Miasto: Wrocław
Kod: 51-126
NIP: 548-252-71-44

Telefon: 692 585 640
Opis:

Strona o produktach związanych z mobilnym zasilaniem takim jak baterie trakcyjne i akumulatorownie. Firma InStore prowadzi serwis i sprzedaż baterii do maszyn czyszczących i wózków widłowych. Na stronie informacje o rodzajach zasilania przenośnego takich jak prostowniki, ładowarki, monobloki. Jesteśmy firmą z Wrocławia, która od wielu lat jest partnerem firmy Industrial Power i oferuje produkty w zakresie magazynowania energii.