Podobne strony

 • Eventart

  Atrakcje i organizacja imprez
  Stany Dobrej Zabawy, imprezy integracyjne, gry fabularne, imprezy tematyczne, akcje promocyjne, konferencje - oto co znajdziesz w zamieszczonej na stronie ofercie.
 • FESTA Sp. z o.o. - dystrybutor strojów karnawałowych

  Inne
  Firma oferuje przebrania dla dzieci i dorosłych, akcesoria, dekoracje i rekwizyty karnawałowe. Na stronie zapoznasz się z ofertą oraz danymi teleadresowymi firmy.
 • Wypożyczalnia strojów karnawałowych - Białystok

  Odzież dziecięca
  Stroje i przebrania dla dzieci i dorosłych - wypożyczalnia w Białymstoku. Przez cały rok zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni!
 • Imprezy firmowe - organizacja i obsługa

  Atrakcje i organizacja imprez
  Kompleksowa organizacja i obsługa imprez firmowych, tematycznych, eventów, konferencji, pikników dla firm, ślubów i wesel. Oprawa muzyczna i artystyczna imprez. Występy na żywo. W programie recital piosenek z repertuaru Elvisa Presleya. Organizacja imprez tematycznych według scenariuszy specjalnych wybranych przez klienta, w tym wesel tematycznych. Obsługa konferansjera, dj-a, wodzireja. Zapewniamy wspaniałą zabawę i wiele atrakcji na imprezy.
 • artman

  Rozrywka
  ARTMANN jest firmą zajmującą się od dłuższego czasu organizowaniem imprez okolicznościowych zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Swoje usługi świadczy na terenie całego kraju. Organizowane jest wiele typów imprez począwszy od wyjazdów integracyjnych czy motywacyjnych, wyjazdów biznesowych z klientem. Ponadto wszelkiego rodzaju bale andrzejkowe, mikołajki, walentynki. Firma posiada bogate doświadczenie zdobyte na zorganizowaniu do tej pory ponad 2000 wspaniałych przedsięwzięć.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Imprezy okolicznościowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://blog.partybox.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do zakupu oferowanych przez nas produktów służących do uatrakcyjniania imprez. Możemy zapewnić nie tylko ciekawe produkty z tego zakresu, ale także publikujemy wiele ciekawych porad pomagających znaleźć inspirację na imprezę. Na rynku istniejemy od 2006 roku i ciągle staramy się dostarczać ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach oraz także wiele ciekawych pomysłów i porad. Zapraszamy do nas.