Podobne strony

 • NT Systemy Komputerowe

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie własne: MATER (dla biur projektowych), GRUNTY (dla firm prowadzących ewidencję gruntów), OPTY (dla firm wykonujących dwuwymiarowe rozkroje materiałów). Również oprogramowanie innych firm.
 • Inter - Boja PUH

  Opakowania papierowe
  Podstawową działalnością firmy jest produkcja opakowań jednostkowych i zbiorczych oraz elementów reklamowych na bazie papieru, kartonu i tektury, z nadrukami typu "flexo" i "offset". W firmie działa również pracownia architektoniczna "Boja" projektująca głównie budynki mieszkalne oraz obiekty handlowo-usługowo-przemysłowe.
 • Grupa Projektowa ARCHIKON - KARSTPROJEKT

  Usługi architektoniczne
  Witryna firmy zajmującej się pełno branżową dokumentacją projektową, analizami i usługami instalatorskimi oraz wizualizacją komputerową projektów architektonicznych.
 • Biuro Architektoniczne Bzdęga - Wiśniewski

  Usługi architektoniczne
  Witryna ukazująca projekty architektoniczne zrealizowane przez biuro Bzdęga - Wiśniewski. Projekty te posegregowane są od roku 1994 do dnia dzisiejszego.
 • Projektowanie Budowlane mgr inż. Bogumiła Prokop

  Usługi architektoniczne
  Strona firmy zajmującej się projektowaniem konstrukcji domków jedno- i wielorodzinnych, obiektów handlowych użyteczności publicznej i przemysłowych zarówno o konstrukcji żelbetowej jak i stalowej. Firma ponadto oferuje nadzory budowlane, ekspertyzy i opinie budowlane.


:: Architekt projekt 44 240 ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.projekt44240.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Projekt44240 projektując dla Państwa przestrzenie domów i biur, stara się zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania, design, funkcjonalność i estetykę. Jeśli w projekcie cenią Państwo takie wartości, zapraszamy do współpracy. Naszą pracownie tworzą młodzi architekci i inżynierowie, którzy posiadają ogrom pomysłów – zapraszamy.