Podobne strony

 • Volvo Lublin A. Lenartowicz

  Volvo
  Oferta dealera Volvo: prezentacja modeli, bogata galeria zdjęć, aktualności związane z marką, opis nowinek technicznych, informacje o promocjach, kredytach i leasingu.
 • Bank Zachodni WBK S.A.

  Banki
  Oferta Banku Zachodniego WBK skierowana jest do korporacji i akcjonariuszy, firm, klientów indywidualnych oraz studentów i młodzieży. Witryna zawiera pełną ofertę banku, listę placówek i bankomatów, wiadomości o grupie Banku Zachodniego WBK oraz serwis ekonomiczny, w którym znajdują się m.in. podstawowe dane makroekonomiczne. Na stronie ponadto zamieszczono poradnik, informacje o konkursach i promocjach, tabele kursów walut, opłat i prowizji oraz e-wnioski. Odwiedzający stronę banku będą mogli wybrać odpowiedni dla siebie profil, który ułatwi mu poruszanie się po witrynie.
 • Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

  BGŻ SA
  Nowoczesny, uniwersalny bank komercyjny, który oprócz podstawowej działalności depozytowo - kredytowej i rozliczeniowej prowadzi pełną obsługę w zakresie obrotu dewizowego i rynku papierów wartościowych. Posiada 140 oddziałów i filii. Oferuje usługę Homebanking która umożliwia firmom zdalne połączenie się z bankiem w celu dokonania operacji i uzyskania danych. Na stronie znajdziesz m.in.: aktualne kursy walut oraz komentarze specjalistów Banku dotyczące GPW, a także publikacje w innych mediach dotyczące BGŻ. Możesz także skorzystać ze słowniczka, aby wyjaśnić pojawiające się trudne wyrażenia.
 • M&G Capital Group

  Leasing
  Oferta firmy zajmującej się oprócz leasingu także udzielaniem kredytów oraz sprzedażą telefonów komórkowych.
 • Agrolinia 2000

  Doradztwo rolne
  Strona poswięcona kredytom dla rolnictwa. Na stronach szczegółowo zaprezentowane są pakiety kredytów dla poszczególnych grup rolników (produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, budynki i budowle, maszyny rolnicze, ziemia, środki produkcji, przetwórstwo, skup płodów, usługi dla rolnictwa, agroturystyka, ekologia i inne zwiazane z rolnictwem). Podane są tam również źródła pochodzenia tych kredytów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Zastaw Dom - Pożyczki pod zastaw ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zastawdom.eu

Ulica: Powsińska 56 lok. 4

Miasto: Regimin
Kod: 02-903
NIP: 5213240340

Telefon: +48 506 267 933
Opis:

Zastaw Dom - Atrakcyjne pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości, firmy, mieszkania, gruntu. Kredyty dla deweloperów pod zastaw inwestycji. Szybkie pożyczki krótkoterminowe.