Podobne strony

 • OVENTROP ARMATURY+SYSTEMY

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka jest dystrybutorem armatury domowej i przemysłowej. Na stronie katalog wyrobów i oferowanych usług oraz prezentacja firmy-macierzystej.
 • Partner

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma handlowa sprzedająca technikę sanitarną, grzewczą i wyposażenie łazienek. Spółka dostarcza ceramiki sanitarnej, wanien, brodzików, baterii łazienkowych oraz armatury kanalizacyjnej, grzewczej i narzędzi instalacyjnych. W serwisie lista kooperantów handlowych i rodzaju dostarczanego towaru oraz informacje adresowe firmy.
 • Akces

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Centrum materiałów zaopatruje firmy oraz inwestorów prywatnych w materiały instalacyjne. W ofercie posiada kompletne systemy wodno-kanalizacyjne, rynnowe i osłon sieci telekomunikacyjnych. Na stronie szczegółowa oferta i warunki finansowania.
 • Aqua hurtownie pomp i armatury

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Hurtownie armatury i pomp do wszelkiego typu instalacji wodnych tak domowych jak i przemysłowych. Również aparatura instalacji paliwowych, ciśnieniowych, cieplnych. W hurtowni także funkcjonuje serwis urządzeń i zakład usług montażowych. W witrynie lokalizacja oddziałów firmy oraz dane adresowe i informacja o profilu działalności.
 • INTERAM

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedstawiciel producentów instalacji oraz urządzeń grzewczych. Na serwerze katalog produktów firm oraz ich charakterystyka. W ofercie systemy rurowe, instalacje grzewcze, kotły cieplne oraz asortyment aparatury kontrolnej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: ZI BO-SZ piecyki ::

Nasza ocena:
Adres: http://zibosz.pl

Ulica: pl. Wojska Polskiego 1/6

Miasto:
Kod: 58-301
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

W Wałbrzychu znajduje się siedziba profesjonalnego przedsiębiorstwa Zi Bo-Sz. Specjalizujemy się w modernizacji, naprawach i konserwacji instalacji różnego rodzaju. Zajmujemy się instalacjami grzewczymi, gazowymi, sanitarnymi, wodno-kanalizacyjnymi, solarnymi, wentylacyjnymi jak i rekuperacyjnymi. Proponujemy przeglądy, wymianę elementów, analizę spalin, spawanie jak też wystawianie protokołów szczelności, do czego posiadamy odpowiednie uprawnienia. Zapewniamy fachową i szybką pomoc wyspecjalizowanych pracowników, miłą atmosferę współpracy oraz atrakcyjne ceny usług. Szczegóły oferty umieszczone są na stronie.