Podobne strony

 • Globema Sp. z o.o.

  Dystrybutorzy
  Firma zajmuje się wdrażaniem oprogramowania dla energetyki, gazownictwa, telekomunikacji, wodociągów, ciepłownictwa. Spółka jest także dystrybutorem systemu firmy Smallworld - GIS.
 • Bentley Systems Europe

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie dla inżynierii lądowej, mechaniki, instalacji przemysłowych, systemów informacji geograficznej.
 • NAVI Sp. z o.o.

  Nawigacja i GPS
  Spółka reprezentuje w Polsce firmę OSCILLOQUARTZ S.A. - światowego lidera w dziedzinie synchronizacji sieci telekomunikacyjnych. Świadczy usługi związane z planowaniem sieci synchronizacyjnych, instalacją i uruchamianiem sprzętu. Ofertę handlową uzupełniają oscylatory kwarcowe i cezowe wzorce częstotliwości. NAVI jest również dystrybutorem rubidowych wzorców częstotliwości oraz integratorem systemów wykorzystujących satelitarne technologie lokalizacyjne dla zastosowań nawigacyjnych, geodezyjnych i inżynieryjnych, a ponadto dostawcą urządzeń i integratorem systemów do dystrybucji czasu i częstotliwości.
 • Forum dyskusyjne - Klub Użytkowników Systemów Intergraph

  Fora dyskusyjne
  Forum dyskusyjne Klubu Użytkowników Systemów Intergraph i wszystkich innych użytkowników tego programu.
 • Softmarket.pl - programy dla projektantów

  Firmy
  Dział internetowego sklepu z oprogramowaniem oferujący programy wspomagające programowanie CAD, CAM, a także klasy GIS i DTP.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: WB data GeoMarketing ::

Nasza ocena:
Adres: http://wbdata.pl

Ulica: Moniuszki 7

Miasto: Katowice
Kod: 40-005
NIP:

Telefon: 501951227
Opis:

Wykonujemy analizy przestrzenne i geomarketingowe, przyczyniające się do wzrostu Państwa firmy. Analizujemy potencjalną lokalizację miejsc sprzedaży, np. branży retail, horeca.
Zajmujemy się badaniem kanibalizacji oddziałów, restrukturyzacją sieci sprzedaży. Doradzamy przy wyborze nowych lokalizacji.
Prowadzimy szkolenia GIS w obsłudze oprogramowania QGIS i SAGA GIS. Nasze wieloletnie doświadczenie w analizach w systemie GIS sprawia, że potrafimy przekazać praktyczną wiedzę na szkoleniach.