Podobne strony

 • Ruby models

  Hobby i pasje
  Warszawska agencja modelek Ruby Models jest do Państwa całkowitej dyspozycji. Zapewniamy profesjonalną obsługę – w ramach sesji zdjęciowych, reklam TV, pokazów mody, eventów i innego typu przedsięwzięć. Skupiamy modeli i modelek z doświadczeniem, ale ciągle poszukujemy także nowych twarzy do Ruby Models – zainteresowanych zapraszamy na stronę. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu – przygotujemy ofertę odpowiadającą wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zachęcamy do
 • ShePromotion.pl - Hostessy

  Ekonomia
  Nowoczesna agencja SHE PROMOTION skupia wokół siebie najlepsze modelki i hostessy, które pomogą Ci uświetnić niejeden event. Gwarantujemy Ci tylko doświadczone dziewczyny, na których się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz do nas wrócisz. Pełne informacje są dostępne już teraz na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu.
 • Agencja hostess i modelek Creative Agency

  Rozrywka
  Agencja hostess i modelek Creative Agency zajmuje się wynajmem hostess i modelek do obsługi szerokiego wachlarza projektów. Zapewniamy hostessy na targi, akcje promocyjne, bankiety, imprezy firmowe, konferencje, imprezy klubowe, ekspozycje samochodów, gale. Nasze modelki biorą udział w sesjach zdjęciowych do katalogów, magazynów, chodzą w pokazach mody oraz pojawiają się w spotach reklamowych. Działamy na terenie całej Polski. Na tle konkurencji wyróżnia nas jakość i profesjonalizm usług.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Agencja Hostess Warszawa Embassy ::

Nasza ocena:
Adres: http://embassy.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Każdy biznes potrzebuje wsparcia, często jest nim event, konferencja, bądź impreza promocyjna. Aby ją uświetnić, potrzebujesz hostess. Piękne, uśmiechnięte i optymistyczne osoby, które dodadzą blasku eventowi. Takie osoby znajdziesz na www.embassy.com.pl. Jesteśmy sprawdzoną agencją eventową z Warszawy – pomagamy różnym firmom.