Podobne strony

 • Polska Strona Głodu - kliknij w pusty brzuszek pajacyka

  Pomoc dzieciom
  Czy widziałeś już kiedyś głodne dziecko? Ogromne smutne oczka, blada twarzyczka... Może myślisz sobie teraz: "Cóż ja mogę na to poradzić?" Ale czy naprawdę nie możesz pomóc? Czy chociaż SPRÓBOWAŁEŚ? Właśnie o tym co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć niedolę najmłodszych - informuje Polska Strona Głodu. Pamiętaj, nie musisz być bogaczem, nie musisz zbawiać całego świata. Jeśli dzięki tobie choć JEDNO dziecko w Polsce nie będzie jutro głodne - czyż nie będzie to świadomość, dzięki której świat stanie się piękniejszy? Zajrzyj na stronę i kliknij w pusty brzuszek pajacyka!
 • Kartki dobroczynne

  Inne
  Kartki Dobroczynne, to akcja charytatywna, dająca możliwość osobom fizycznym lub firmom wsparcia najbardziej potrzebującym. Za każdą zakupioną kartkę świąteczno-noworoczną przekazywane jest 0,40zł na rzecz wybranej fundacji. Wejdź, a może spodoba ci się któraś z kartek i zechcesz wesprzeć którąś z organizacji dobroczynnych.
 • Portal o tematyce Bezpieczeństwa - ogłoszenia za darmo

  Komputery i internet
  Jedyny portal informacyjny, który informacje dostarczane przez osoby postronne ceni na równi z informacjami prasowymi. Twoje informacje mogą być znaczące. Zredukujmy społeczną znieczulicę. Zaangażuj się we wzajemną pomoc.


:: Akcje charytatywne i fundacje charytatywne ::

Opis:

Dobroczynna.pl to największa polska strona o pomocy charytatywnej. Znajdziesz tu informacje na temat najbardziej znanych akcji charytatywnych (np. Pajacyk, Okruszek) i największych fundacji charytatywnych (np. Fundacja TVN Nie jesteś sam, Fundacja Polsat) zarówno w Polsce jak i za granicą.
Na stronie dobroczynna.pl pomoc charytatywna została podzielona na podstawowe formy pomocy: kliknij w banner, wyślij SMS, zrób przelew na konto, przekaż jeden procent, adopcja na odległość i inne.