Podobne strony

 • WARAN

  Wyposażenie wnętrz
  Przedsiębiorstwo produkcji i handlu systemami magazynowania i archiwizowania. Firma sprzedaje regały z blachy perforowanej w różnych rozmiarach i konstrukcjach. Na stronie przykładowe zestawy oraz dane kontaktowe.
 • MET-POL - meble metalowe

  Producenci
  Producent mebli metalowych znajdujących wszechstronne zastosowanie w zakładach, biurach, magazynach, zapleczach socjalnych, szkołach, sklepach itp.
 • REGER - Regały Magazynowe, Paletowe, Archiwalne etc.

  Firmy wg branży
  Firma REGER zajmuje się wyposażeniem magazynów, archiwów, warsztatów, sklepów lub innych obiektów o podobnym przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: - regały magazynowe, - regały paletowe, - regały archiwalne, - regały sklepowe, - szafki BHP - szafki basenowe i inne. Wszystkie produkty naszej firmy są o najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
 • ROTTOR Regały przesuwne

  Firmy wg branży
  W Warszawie znajduje się siedziba firmy ROTTOR. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne i profesjonalne regały przesuwne oraz stacjonarne. Rozwiązania te stosowane są w bibliotekach, muzeach, archiwach, sklepach lub magazynach. Są niezwykle funkcjonalne, solidne oraz trwałe. Oprócz tego dbamy o ich estetyczny wygląd i staranne wykończenie. Oferujemy montaż regałów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykonujemy także aranżacje lub dostosowujemy pomieszczenia. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie i działalności firmy, zapraszamy na naszą stronę internetową.


:: Regały archiwalne ::

Nasza ocena:
Adres: http://regalit.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Trudno nie zauważyć, że podstawową zaletą jest oczywiście powiększenie przestrzeni magazynowej. Wysokość hali jest w tym wypadku wykorzystana optymalnie, co oczywiście przekłada się na obniżenie kosztów związanych z koniecznością tworzenia kolejnego miejsca do składowania towarów czy na potrzeby pomieszczeń socjalnych. Antresole magazynowe stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne. Mniejsze a wysokie powierzchnie magazynów dzięki nim mogą być bardzo dobrze zaadaptowane.