Podobne strony

 • AKTYWIZATOR.PL

  Atrakcje i organizacja imprez
  Strona agencji eventowej oferującej kompleksową organizację imprez prywatnych i firmowych, integracyjnych, pikników i wyjazdów szkoleniowych.
 • Fabryka przygód zorganizuje imprezy, szkolenia, pikniki

  Inne
  Fabryka przygód organizuje imprezy podnoszące adrenalinę, szkolenia zapadające w pamięci oraz nie szablonowe spotkania integracyjne. Pełnej oferty szukaj na stronie.
 • Organizacja imprez

  Firmy wg branży
  Szukasz pomysłów na ciekawą oprawę wydarzenia? Myślisz o zorganizowaniu akcji promocyjnej, pikniku, festynu? Extomusic to pełen profesjonalizm w organizacji imprez. Działając kreatywnie sprawimy, że Twoje zlecenie pozostanie na długo w pamięci jego uczestników. Zajmujemy się przygotowywaniem i oprawą pikników, imprez firmowych, integracyjnych, akcji promocyjnych, pokazów i konferencji. Nasza agencja to pełen mix możliwości. Przekonaj się sam! Zapytaj o bezpłatną wycenę organizacji wydarzenia
 • Organizacja wydarzeń

  Rozrywka
  W ramach oferty naszej agencji eventowej możemy zapewnić naszym klientom zorganizowanie szerokiego zakresu imprez firmowych oraz eventów. Specjalizujemy się między innymi w realizowaniu imprez w galeriach handlowych. Możemy przygotować i zapewnić obsługę w zakresie logistycznym i technicznych przy wykorzystaniu własnego zaplecza między innymi konkursów, loterii, akcji sprzedażowych, pokazów artystycznych.
 • Driving Experience - incentive, organizacja imprez

  Rozrywka
  Jeśli lubisz szybką jazdę samochodem, to na pewno nas szybko polubisz. Nasza firma zajmuje się organizowaniem imprez z udziałem bardzo szybkich samochodów. Imprezy motoryzacyjne z naszym udziałem to gwarancja niesamowitych wrażeń oraz wspomnień. Zapraszamy do nas już dziś. Nie przegap ciekawego przeżycia!


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Evtrad - Organizacja imprez firmowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.evtrad.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Praca nad eventami nie jest łatwa, dlatego powinni wykonywać ją pasjonaci. Nasza firma – Evtrad Events to sami pasjonaci! Wejdź na www.evtrad.pl i przekonaj się sam. Zobacz nasze realizację, poznaj zespół oraz zapoznaj z zakresem usług. A ów zakres jest naprawdę duży! Od bankietów, po imprezy motoryzacyjne i jeszcze więcej – zapraszamy!