Podobne strony

 • EUROBUD

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma remontowo-handlowa sprzedaje artykuły chemii budowlanej i materiały sypkie oraz systemy gipsowe i wyroby hutnicze w prowadzonej hurtowni oraz wykonuje wszelkie prace budowlane od adaptacji i wykończenia wnętrz po konstrukcje inżynierskie.
 • ARTOM

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo budowlane realizuje generalne wykonawstwo, remonty cząstkowe i adaptacje. Prowadzi również hurt materiałów budowlanych. Na stanie posiada ceramikę budowlaną, materiały izolacji termicznej i wodnej, chemię oraz maszyny budowlane.
 • Nordbud-Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane

  Dachy, kominy
  Firma prowadzi obsługę inwestorską, projektowo-wykonawczą, hurt materiałów budowlanych. Wykonuje docieplenia i pokrycia dachowe.
 • Centrala Ceramiki Łazienkowej

  Glazura, terakota
  Spółka importuje płytki ceramiczne z wielu krajów Zachodniej Europy. W sprzedaży firma posiada glazurę, dekory, chemię budowlaną, akcesoria montażowe, panele podłogowe, armaturę i wyposażenie łazienkowe. Na stronach serwisu oferta oraz historia spółki i dane adresowe.
 • Pro Dom - M3

  Materiały wykończeniowe
  Firma handlowa materiałami wykończeniowymi wnętrz mieszkalnych. W ofercie farby i akcesoria malarskie, kasetony sufitowe oraz okleiny i tapety, artykuły dla rzemiosła i domu.


:: Standom.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://standom.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Standom.pl – producent drzwi harmonijkowych, a ponadto oferujący Państwu tapicerkę drzwiową, która świetnie zatrzymuje ciepło w domu, oraz pozwala na to, by nie słychać było odgłosów z klatki schodowej. Wszystko w nowoczesnym stylu, za naprawdę niewielkie pieniądze – wejdź na naszą stronę www i sprawdź sam, co oferujemy!