Podobne strony

 • Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

  Uniwersytet Mikołaja Kopernika
  Przedstawienie historii, władz, aktualności z życia uczelni, działalności Wydawnictwa UMK, organizacji studenckich, organizowanych konferencji naukowych, struktury organizacyjnej (Wydziały: Biologii i Nauk o Ziemi, Chemii, Filologiczny, Fizyki i Astronomii, Humanistyczny, Matematyki i Informatyki, Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Nauk Historycznych, Prawa i Administracji, Sztuk Pięknych).
 • Regeneracja maglownic, Regeneracja przekładni kierowniczych - Hydrosystem Sp. z o.o.

  Motoryzacja i transport
  Firma Hydrosystem została założona w 1990 roku i od początku swojej działalności zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych i maglownic, diagnostyką, mechaniką i elektroniką pojazdową oraz automatyką, elektryką przemysłową i budynkową. Nasza firma posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 wydany przez firmę DEKRA, światowego lidera w zakresie certyfikacji w branży motoryzacyjnej. Prowadzimy również sprzedaż hurtową i detaliczną narzędzi ręcznych marki SATA.
 • Gazeta Miejska

  Urzędowa
  Wydanie internetowe pisma Urzędu Miasta w Toruniu, dwutygodnik.
 • Urząd Miasta Torunia

  Toruń
  Serwis miejski podzielony na cztery części. W pierwszej: "Gospodarze Miasta" znajdziesz informacje na temat władz miejskich (sylwetki radnych, członków zarządu, struktura urzędu). W drugiej "Biznes i Pieniądze" zapoznasz się m.in. z budżetem i inwestycjami miejskimi. Dwie ostatnie części "Poznaj Miasto" i "Między Miastami" traktują o takich sferach życia jak: kultura, służba zdrowia, oświata, stosunki z miastami partnerskimi.
 • Toruń - medyczna strona główna

  Serwisy informacyjne
  Strona zawiera odnośniki do licznych witryn internetowych związanych z medycyną i służbą zdrowia na terenie Torunia.


:: Toruński portal informacyjny - Głos Torunia ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.glostorunia.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Naszym powołaniem jest dostarczanie najciekawszych treści. Nasz portal informacyjny skupia się na obszarze Torunia oraz miejscowości powiązanych administracyjnie z tym miastem. Jesteśmy tam, gdzie mają miejsce ważne wydarzenia. Relacjonujemy je w taki sposób, by internauci mogli czerpać satysfakcję z przeczytanego tekstu. Nasze wiadomości są zawsze rzetelne i sprawdzone. Koncentrujemy się na faktach w taki sposób, by każdy miał szansę na wytworzenie własnej opinii. Działy takie jak biznes to pig

Słowa kluczowe: