Podobne strony

 • Energomontaż-Północ Dźwigi Sp. z o.o.

  Koparki, spychacze, ...
  Usługi w zakresie wynajmu żurawi kołowych i wieżowych, zawodowa obsługa operatorska oraz doradztwo w doborze sprzętu. Firma specjalizuje się także w usługach towarzyszących pracom montażowym takim jak poligonowa obróbka termiczna (wyżarzanie) i spawanie konstrukcji stalowych. Po dokładne informacje sięgnij na stronę.
 • Maszyny Budowlane - FPH BATEX

  Maszyny budowlane
  Sprzedaż i serwis maszyn budowlanych; maszyny do produkcji i transportu betonu, żurawie wieżowe, samojezdne betoniarki Carmix, możliwość dzierżawy, maszyny używane, pomoc w finansowaniu.
 • Wynajem dźwigów

  Firmy wg branży
  Spółka PGMB "Warszawa" oferuje wynajem dźwigów. Głównym profilem działalności jest wynajem żurawi wieżowych oraz samojezdnych. 50 letnia tradycja firmy zobowiązuje do świadczenia usług na najwyższym poziomie, wszystkie dźwigi są renomowanych firm takich jak: Liebherr, Kroll oraz Demag. Usługi dźwigowe świadczone są przez specjalistów z branży z wieloletnim doświadczeniem. Wynajem żurawi jest nieodłącznym elementem każdej budowy dlatego bardzo ważne jest aby korzystać z usług profesjonalistów.
 • ZOFIA OSĘKA wynajem dźwigu

  Firmy wg branży
  Mieszcząca się w Ząbkach firma Usługi Dźwigowe Zbigniew Osęka jest specjalistą z długoletnim doświadczeniem w branży usługowej. Jej działalność skupia się na rzetelnych usługach dźwigowych oraz robotach ziemnych. Przedsiębiorstwo zarządza szerokim parkiem maszynowym, w jakim znajdują się pojazdy o różnym udźwigu. Ceny usług zawsze dopasowywane są do rozmiaru obsługiwanej inwestycji. Co więcej, Osęka prowadzi dystrybucję używanych maszyn budowlanych. Oferuje ponadto możliwość wykonania drobnych projektów na potrzeby prywatne. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie zamieszczone są szczegóły oferty przedsiębiorstwa.
 • www.legprzem.com.pl

  Firmy wg branży
  Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem z Krakowa. Zajmujemy się realizacją inwestycji budowlanych. Podejmujemy się współpracy przy wykonywaniu inwestycji w różnych charakterze, także generalnego wykonawcy lub realizatora. Nasza wiedza pozwala nam prowadzić też własne inwestycje, budujemy zwłaszcza budynki magazynowo-produkcyjne, których powierzchnia jest następnie wynajmowana. Dokładamy starań, aby profesjonalnie realizować nasze usługi. Możemy wykonać inwestycję od początku do końca, czyli od zakupu gruntu, aż do przekazania obiektu do użytku. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.


:: Dźwig samojezdny - leasingdzwiguzzagranicy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://leasingdzwiguzzagranicy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli szukacie dla siebie żurawia samojezdnego na terenie innego kraju i zastanawiacie się jak będzie można taką właśnie inwestycja sfinansować możecie zdecydować się na propozycję naszej firmy. Specjalizujemy się w realizowaniu tego typu wsparcia i mamy na swoim koncie wiele zorganizowanych procesów dla różnych klientów. Jeśli chcecie przeprowadzić finansowanie bez kosztów dla polskich pośredników możecie wybrać naszą firmę.