Podobne strony

 • Organizacja Imprez Artystycznych

  Atrakcje i organizacja imprez
  Figiel to firma zajmująca się kompleksową organizacją i obsługą wydarzeń artystycznych, promocyjnych i reklamowych. Tutaj zapoznasz się z jej działalnością.
 • Miejski Ośrodek Kultury im. Adama Mickiewicza w Zawierciu

  Domy kultury
  Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu prezentuje repertuar filmów kinowych, programy dla dzieci, informacje o wystawach oraz imprezach.
 • IMPREZY PLENEROWE

  Centra zabaw dziecięcych
  Strona zawiera propozycję kompleksowego zaopatrzenia imprez plenerowych w urządzenia dmuchane oraz ich obsługi.
 • BAS - Biuro Artystycznych Satysfakcji

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma zajmuje się kompleksową organizacją, planowaniem i produkcją imprez oraz wydarzeń specjalnych. Strona zawiera informacje o firmie, ofercie oraz zdjęcia.
 • BAJER BAR

  Gastronomia
  Strona BAJER BARU ze Stalowej Woli. Bar typu fast food, Pub z ogródkiem na dachu oraz Club. Firma organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Informacje i zdjęcia - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Animator zabaw dla dzieci - Anna Zatorska Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kinderbal.bialystok.pl

Ulica: Hetmańska 107 m 4

Miasto: Białystok
Kod: 15-727
NIP:

Telefon: 504325761
Opis:

Anna Zatorska z Białegostoku zapewni atrakcje dla dzieci na organizowanej przez ciebie imprezie. Nie ważne czy są to urodziny dla dziecka, piknik miejski, ślub czy akcja promocyjna Twojego sklepu, jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez dla dzieci, znakomite zaopatrzenie techniczne oraz idealnie przygotowany i zgrany zespół. Odwiedź naszą stronę lub skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów.