Podobne strony

 • Kwazar Corporation S.C.

  Maszyny rolnicze
  Internetowa prezentacja firmy - specjalisty w zakresie sprzętu dla rolnictwa. Maszyny i urządzenia oferowane przez tę firmę (opryskiwacze, mazowniki, aplikatory, dozowniki do nawozów, opylacze proszkowe) gwarantują doskonałe rezultaty produkcji rolnej.
 • Marolex

  Ogrodnictwo
  Strona producenta ręcznych opryskiwaczy ogrodniczych. Znajdziesz tu porady na co zwracać uwagę przy zakupie opryskiwaczy do ogrodu, informacje o firmie, listę dystrybutorów i produktów oferowanych przez Marolex oraz ciekawe wiadomości ogrodnicze (nowości, porady, przydatne adresy). Poza tym zbiór dowcipów (nie tylko ogrodniczych ...) oraz tipsy i FAQ dla systemu Windows.
 • Neuwald

  Maszyny rolnicze
  Firma zajmuje się dystrybucją maszyn i artykułów dla rolnictwa. Na jej stronie znaleźć można zdjęcia i opisy oferowanych produktów (maszyny rolnicze, ciągniki i kombajny, części do maszyn, wałki odbioru mocy, nawozy, pasze i inne).
 • Polboto sp. z o.o.

  Maszyny rolnicze
  Strona firmy oferującejnowe i używane maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny oraz częći zamienne renomowanych firm zagranicznych: New Holland, Amazone, Climax, Knoche Eengineering, Niemeyer, Vogel & Noot.
 • Happy Garden Serwis

  Kwiaty, ogrody, dom
  W ofercie firmy znajdziesz: kosiarki, pilarki, kosy i inne akcesoria ogrodnicze. Dodatkowo na stronie zamieszczono przydatne porady z tej dziedziny.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: CHMIELEWSKA KRYSTYNA Traktory ::

Nasza ocena:
Adres: http://sklep-chmielewska.pl

Ulica: Milicka 9

Miasto:
Kod: 55-100
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

W Trzebnicy znajduje się siedziba sklepu z artykułami przemysłowo-metalowymi i częściami do traktorów i maszyn rolniczych. Posiadamy ogromny wybór asortymentu pochodzący od wiodących producentów i hurtowni polskich czy zagranicznych. U nas nabędą Państwo w atrakcyjnej cenie części takie jak ogumienie, łożyska, pasy klinowe, części zapasowe, pompy hydrauliczne, zestawy naprawcze, łańcuchy, akumulatory, smary jak też wiele innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i najwyższy poziom obsługi. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.