Podobne strony

 • Agro-Alex - export owoców

  Inne
  Exporter owoców i warzyw Agro-Alex oferuje: export owoców, export jabłek, export śliwek, export czereśni, sprzedaż owoców, zakup owoców, zakup warzyw, sprzedaż hurtowa owoców, sprzedaż hurtowa warzyw.
 • Dostawy Warzyw i Owoców

  Artykuły spożywcze - hurt
  Hurtownia warzyw i owoców w Warszawie oferuje dostawy warzyw i owoców, sprzedaż hurtowa i detaliczna warzyw i owoców, zaopatrzenie sklepów w warzywa i owoce na terenie Warszawy i okolic, zaopatrzenie restauracji i barów. Dostawy warzyw i owoców do klienta pod wskazany adres.
 • Dystrybucja owoców i warzyw

  Firmy wg branży
  Poszukujesz partnera, który będzie Ci regularnie dostarczał warzywa oraz owoce? Trafiłeś pod dobry adres. Gospodarstwo Rolne Wiesław Kopytowski Mateusz Kopytowski może Ci zaoferować dużo odmian warzyw oraz owoców, przygotowanych specjalnie dla Ciebie na wiele sposobów: cebulę w łusce, cebulę obieraną oraz cebulę obieraną w talarkach, brokuł na świeży rynek i brokuł na przemysł, kapustę na świeży rynek oraz kapustę na przemysł, fasolkę szparagową na przemysł, malinę na świeży rynek, jak również inne. A wszystkie oczywiście właściwie zapakowane. Zapewniamy, że wszystkie zamówione przez Ciebie owoce i warzywa będą właściwie przechowywane w jednej z naszych chłodni o powierzchni 220-stu metrów lub przechowalni o powierzchni 720-stu metrów), jak również dostarczone we wskazane przez Ciebie miejsce w odpowiednio do tego przystosowanych pojazdach (powyżej pięciu ton bezpłatnie). Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • IMPORT EXPORT HANDEL HURTOWY KRZYSZTOF PIECZARA importer owoców

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy “Szwagry.eu”, która istnieje na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Firma główną siedzibę posiada Bydgoszczy oraz pododdział w Toruniu. Podstawowy profil aktywności to hurtowa sprzedaż owoców i warzyw. Zajmujemy się też importem produktów z rozlicznych krajów świata. Uzyskaliśmy wielu zaufanych partnerów handlowych, którzy dostarczają najwyższej jakości produkty. Nieustannie rozwijamy naszą aktywność rozszerzając naszą propozycję, by jeszcze pełniej zaspokoić potrzeby wymagającego rynku. Firma “Szwagry.eu” od wielu lat obsługuje największe w Polsce sieci handlowe. Dostarczamy również nasze produkty do hoteli i restauracji. Inwitujemy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
 • TOMPREX S.C.

  Firmy wg branży
  Tomprex to firma z Warszawy, która zajmuje się profesjonalnym handlem hurtowym warzyw i owoców. Możesz w niej liczyć na szeroki wybór produktów pochodzących z kraju oraz zagranicy. Dzięki wdrożonemu systemowi jakości HACCP jej produkty są poddawane nieustannej kontroli jakości, dzięki czemu możesz być pewien, że stawiasz na produkty z górnej półki. Zobacz koniecznie już teraz ofertę tej rodzinnej hurtowni.


:: www.kawonhurtownia.pl hurtownia warzyw ::

Nasza ocena:
Adres: http://kawonhurtownia.pl

Ulica: Sienkiewicza 12

Miasto:
Kod: 78-100
NIP: 6711193249

Telefon:
Opis:

Sprzedażą owoców i warzyw, trudni się Hurtownia owoców oraz warzyw Kawon z Kołobrzegu. Klienci mogą wybierać tutaj z kilkudziesięciu różnych rodzajów owoców i warzyw. W ofercie znajdują się powszechnie spotykane w Polsce produkty, jak i te bardziej egzotyczne, np. kaki, pomelo, papryka chili. Co więcej, w Hurtowni zakupić można też sałatki wielowarzywne, sok z kapusty kiszonej, żurek w butelce oraz świeże soki. Firma gwarantuje dogodne warunki współpracy, konkurencyjne ceny, a także to, że oferowane produkty są świeże. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.