Podobne strony

 • Unifactor S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Producent oprogramowania dla firm - w ofercie zintegrowany pakiet Unifirma: Kadry-Płace, Finansowo-Księgowy, Gospodarka Materiałowa, Księga Przychodów i Rozchodów, Przelewy. Ponadto firma jest dystrybutorem sprzętu komputerowego oraz prowadzi serwis.
 • ABK Soft sp. z o.o.

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie do zarządzania zakładami przemysłowymi i przedsiębiorstwami handlowymi - zintegrowany system zarządzania.
 • INT s.c.

  Dla przedsiębiorstw
  Tworzenie oprogramowania użytkowego wspomagającego prowadzenie małych i średnich firm. Oferowany pakiet składa się z 3 systemów: system obsługi sprzedaży i zakupów, gospodarki magazynowej; system księgowy; system kadrowo-płacowy. Do ściągniecie wersje demo oprogramowania.
 • Inżynierska Firma Konsultingowa

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie z dziedziny zarządzania: system kadrowo-płacowy, gospodarki materiałowej, finansowo-księgowy .
 • Koma S.A.

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie z dziedziny zarządzania - system KOMA HR (Human Resources) kadrowo-płacowy. Także wdrażanie systemu R/3 firmy SAP.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: TMF Group – obsługa korporacyjna firm ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.tmf-group.com/pl-pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma TMF Group świadczy usługi w branży biznesowej, dając klientom posiadającym własną działalność gospodarczą możliwość zwiększenia jej zasięgu na skalę światową. Grupa działa na terenie 80 różnych państw świata i od lat buduje swoje doświadczenie w działaniu z najbardziej wymagającymi klientami. Każdemu przydziela indywidualnego koordynatora, gotowego do pomocy o każdej porze dnia, pomagającego w sprawach ściśle związanych z konkretną firmą. Zapoznaj się z pełną ofertą już teraz na stronie in