Podobne strony

 • Nawigacje

  Sklepy internetowe
  Z zakupem drobnej elektroniki, czy to do domu, czy też samochodu większego problemu mieć dziś nie będziemy. Podobnie ma Białystok, gdyż takich punktów jest tutaj mnóstwo. Największą firmą na lokalnym rynku, która przeprowadza także sprzedaż internetową, jest firma EL-KOM, która ma wszelkiego rodzaju kamery, rejestratory wideo, tablety, a nawet latarki czy alkomaty. Jeśli szukasz czegoś z zakresu elektroniki, zapraszamy do przejrzenia oferty naszego sklepu.
 • Dronlandia.pl

  Elektronika
  Dronlandia.pl to stona internetowa, na której znaleźć można różnego rodzaju drony, od tych profesjonalnych po przeznaczone na dla hobbystów. W osobnej zakładce prezentowane są także akcesoria do dronów. Zainteresowani mogą także skorzystać ze szkoleń operatorów UAVO oraz na świadectwa VLOS i BVLOS.
 • X-MAR - Drony, sprzęt sportowy | Sklep Online

  Sklepy internetowe
  Sklep X-Mar oferuje drony które cieszą się coraz większym zainteresowaniem na polskim rynku. Drony pozwalają na wykonywanie ujęć z lotu ptaka oraz nagrywanie wydarzeń i imprez. W naszej ofercie znajdziesz również części do dronów, sprzęt sportowy, sprzęt fitness, meble, zabawki i wiele innych ciekawych produktów. Najkorzystniejsza relacja ceny do jakości to nasz priorytet.
 • Tworzenie produkcji filmowych - Studio Filmowe Gravity Media

  Firmy wg branży
  Coraz to bardziej popularne stają się nowoczesne rozwiązania w każdej dziedzinie. Tak samo dzieje się w kręceniu produkcji filmowych i fotografii. Twórcy tego rodzaju dzieł sięgają po coraz to nowsze rozwiązania oparte na najlepszych technologiach. Przykładem firmy, która profesjonalnie wykonuje swoje zadanie w kwestii produkcji filmowych i tworzeniu zdjęć jest Gravity Media. To Studio filmowe kompleksowo zajmie się stworzeniem ciekawej produkcji filmowej oraz ujęć z powietrza.
 • Drony i kamery - ActionCam

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy z szeroką ofertą kamer sportowych i do zadań ekstremalnych marki GoPro i dron firmy DJI, a także innych znanych producentów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Drony ::

Nasza ocena:
Adres: http://drony.priv.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Bogaty wybór dronów na rynku może prowadzić do zawrotów głowy, szczególnie grozi to laikom w tym szalenie modnym zagadnieniu. Liczne funkcje, rozmaite parametry czy też możliwości zastosowania bywają trudnym do sforsowania problemem dla początkujących posiadaczy drona.

Słowa kluczowe: