Podobne strony

 • Wynajem autokarów Warszawa

  Motoryzacja i transport
  Biuro podróży Top Travel wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otworzyło firmę córkę, która to specjalizuje się w wynajmie autokarów. Firma ta proponuje autokary znanych marek. Wśród nich są nowoczesne Mercedesy, które wyposażone są w barek, toaletę, a także w odtwarzacze DVD. Podróżujący z firmą Top Travel mają zapewnione ubezpieczenie, które obowiązuje podczas całej podróży. Na życzenie klienta, firma Top Travel organizuje również wycieczki objazdowe z przewodnikiem.
 • TRANS IMPERIAL - wynajem busów warszawa

  Firmy wg branży
  Szukasz zaufanego, taniego przewoźnika, z wieloletnim doświadczeniem w branży - zapraszamy do współpracy z firmą TRANS IMPERIAL. Do tego zajmujemy się wynajmem rozmaitego typu pojazdów - samochodów, ekskluzywnych limuzyn, autobusów i busów. Ręczymy najwyższą jakość świadczonych usług i idealny stan oferowanych pojazdów. Posiadamy wymagane licencje oraz certyfikaty świadczące o naszej wiarygodności jako solidnym przewoźniku. Więcej o nas na stronie:
 • Wynajem samochodów

  Motoryzacja i transport
  Prawie każdy klient wie, że trudności z samochodem są strapieniem masy kierowców. Każdy z nas potrzebuje w pewnym momencie samochodu zastępczego. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody dostawcze o różnej ładowności a także auta osobowe niższej i wyższej klasy. Obsługujemy zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wynajmu aut w naszej firmie, gdyż wyjaśni on wiele istotnych dla obu stron kwestii. Jesteśmy gwarantem najniższych cen w Warsza
 • Wynajem mikrobusów Warszawa

  Firmy wg branży
  Firma Kaprys Bus to gwarancja profesjonalizmu i bezpiecznego transportu osób. Jakość usług potwierdza grono zadowolonych Klientów. Każde zlecenie traktowane jest priorytetowo.
 • Przewozy pracownicze, wynajem autokarów Warszawa

  Turystyka i podróże
  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą świetną ofertą powiązaną z wynajmem ekskluzywnych autokarów. Nasza Firma-Tandem prowadzi usługi powiązane z transportem turystycznym każdych zaintrygowanych jednostek. Otwarcie Poprowadzimy współpracę z biurami turystycznymi, ze szkołami jak i zarówno z klientami indywidualnymi. Stawiamy na kompletny komfort i bezpieczeństwo w podróży. To pierwsze zagwarantujemy dzięki wysokim fotelom, oraz klimatyzacji dla każdego pasażera. Nasze autobusy zaopatrzone są w telewizory, wc i barki. Większe autokary posiadają duże luki na bagaż, oraz miejsce na podręczną torbę. Możecie być pewni, że owo drugie- bezpieczeństwo docenia się u naszych wyszkolonych kierowców z minimum 10 letnim doświadczeniem. Chcemy, żeby każda nowa podróż, stała się dla państwa zabawą i zadowoleniem ze wspólnej współpracy. Oferujemy szeroki standard techniczny. Nasze pojazdy są w pełni wydajne i zdecydowane na daleką wycieczkę. Jeśli potrzebują państwo uzyskać więcej wiadomości zaprasz


:: Wynajem busa Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.warszawa-autokary.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli ktoś z Państwa szuka w tym momencie firmy oferującej przewozy autokarowe i busowe - głównie chodzi o Warszawę i okolice, polecamy bardzo serdecznie ofertę firmy Sobora Limo Service. Chcielibyśmy zaznaczyć, że w naszej flocie znajdują się takie autokary, busy, vany i limuzyny, które są komfortowe, bardzo nowoczesne oraz sprawne, co najważniejsze, są one kierowane przez zawodowców.