Podobne strony

 • GeMaX

  Kręgielnie
  Strona firmy zajmującej się dystrybucją urządzeń do kręgielni, stołów bilardowych, karuzel do wesołych miasteczek, wszelakich urządzeń do rekreacji zewnętrznej (m.in. gigantycznych szchów i warcabów) oraz wyposażenia barów i restauracji.
 • Trampoliny, batuty, huśtawki

  Zabawki
  Na stronie znajdziesz szczegóły oferty, w skład której wchodzą trampoliny, batuty, huśtawki oraz dane kontaktowe firmy.
 • ADMAR - sport i rekreacja

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona świętochłowickiej firmy oferującej urządzenia rekreacyjno-sportowe, trampoliny, zamki dmuchane, plandeki reklamowe, skate-parki, minigolfy itp., a ponadto projektujacej oraz wykonującej zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw dla dzieci. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz dane kontaktowe.
 • CZIT ART

  Reklama
  Zamieszczona na stronie oferta obejmuje produkcję i sprzedaż BUNGY, trampolin, eurobungy, a także reklamę, poligrafię i inne. Ponadto obejmuje ona organizację imprez masowych i wynajem urządzeń.
 • VIV Corporation - Producent Urządzeń Rekreacyjnych

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona producenta urządzeń rekreacyjnych. Znajdziesz tutaj jego ofertę i informacje o firmie.


:: Trampoliny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ldtpolska.pl

Ulica: Kociuszki 61F

Miasto: Mikołów
Kod: 43-190
NIP: 6391906184

Telefon: 885 158 198
Opis:

Sklep internetowy z trampolinami ogrodowymi z siatką dla dzieci jak i dorosłych. W ofercie znajduje się wiele modeli trampolin z siatką zewnętrzną jak i wewnętrzną. Wszystkie produkty są bardzo wysokiej jakości, posiadają kilkuletnią gwarancję. Zaletą sklepu jest błyskawiczna wysyłka trampolin nawet w szczycie sezonu. W ofercie znajdują się jedyne w Polsce trampoliny z grami w klasy, które zostały opatentowane na terenie całej Unii Europejskiej.