Podobne strony

 • Caro S.c.

  Sprzęt, materiały eksploat.
  Strona producenta drewnianych ramek fotograficznych i ram do obrazów. Zawiera informacje o firmie i szczegółowy katalog produktów.
 • Turkowiak

  Inne
  Internetowy sklep fabryczny producenta oprawianych w drewniane ramy reprodukcji malarstwa. Sklep przeznaczony jest dla partnerów handlowych firmy "TURKOWIAK" jak i dla klientów indywidualnych, dekoratorów wnętrz oraz miłośników sztuki.
 • Studio oprawy obrazów - Oprawa

  Przybory
  Sprzedaż urządzeń, materiałów i akcesoriów do produkcji ram i oprawy obrazów. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące oferty, produkcji, wkorzystywanych materiałów, zakresu usług oraz cennik.
 • Oprawa obrazów A-bis

  Branże inne
  Firma zajmuje się oprawą obrazów, grafik, plakatów, luster itp. oraz sprzedażą obrazów. Zaprasza również do galerii. Na stronie znajdziesz jej dane teleadresowe, mapę dojazdu oraz zdjęcia wybranych z galerii obrazów.
 • Pracownia Rzemiosła Artystycznego Brazownictwa i Metaloplastyki - Przybylscy

  Rzemiosło artystyczne
  Pracownia wykonuje gotyckie, barokowe i stylowe żyrandole z mosiądzu do wnętrz zabytkowych oraz kościołów, żyrandole wg indywidualnych projektów, a także ramy i litery mosiężne. Zajmuje się także konserwacją i renowacją. Na stronie znajdziesz opisane zdjęcia zrealizowanych prac oraz dane teleadresowe firmy.


:: Oprawa obrazów Norland ::

Nasza ocena:
Adres: oprawanorland.pl

Ulica: Zwycięzców 28 lok 14

Miasto: Regimin
Kod: 03 938
NIP: 5252179337

Telefon: 22 6173461
Opis:

Oprawa obrazów to nasza pasja. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Posiadamy najnowsze wzory ram klasycznych, nowoczesnych, do grafik, zdjęć, plakatów. Na życzenie, dojeżdzamy do klentów. Zajmujemy się konserwacją i renowacja ram. Obsługujemy klientów indywidualnych, artystów, kolekcjonerów, klientów instytucjonalnych. Naciągamy płótna i wydruki na blejtramy. Do grafik, pasteli, wykonujemy passe-partout przestrzenne