Podobne strony

 • Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych S.A.

  Urządzenia
  Krajowy lider w produkcji urządzeń elektroenergetycznych. Firma oferuje: stacje transformatorowe, rozdzielnice śn, nn, sterownicze, słupowe, skrzynkowe, budowlane, złącza kablowe, tablice piętrowe, oraz konstrukcje energetyczne.
 • Elbig.com.pl - skrzynki elektryczne

  Firmy wg branży
  Firma Elbig zajmuje się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. W ofercie posiadamy projektowanie oraz wykonanie rozdzielnic budowlanych oraz licznikowych. Dodatkowo posiadamy usługi z zakresu obróbki cnc, a w tym frezowanie cnc. Wykonujemy zlecenia także na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta, dostosowując rozdzielnice do indywidualnych uwarunkowań technicznych. Oferujemy także skrzynki elektryczne oraz złącza kablowe, w różnych wariantach. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony.
 • VER-TOM ramy stalowe

  Firmy wg branży
  Mieszczące się w Skawinie przedsiębiorstwo Ver-Tom od blisko 25 lat działa w branży produkcyjnej. Jej specjalnością są rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. W propozycji przedsiębiorstwa mieści się pełen wybór rozdzielnic w obudowach metalowych czy termoutwardzalnych, szaf serwerowych i dystrybucyjnych czy też zestawów złączowych. Stworzone z wytrzymałej blachy oraz odpowiednio zabezpieczone przez korozją, produkty producenta są bardzo wytrzymałe oraz estetyczne.


:: www.elgat.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.elgat.pl

Ulica: ul. Policka 15

Miasto:
Kod: 72-004
NIP: 8513103264

Telefon: 91 442 64 71
Opis:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Elgat z Tanowa. Nasza działalność polega na produkcji oraz sprzedaży opracowanego przez nas systemu rozdzielnic elektrycznych. Nasz sprzęt łączy się w tymczasowy system instalacji elektrycznej, który można zastosować wszędzie tam, gdzie występuje czasowe zapotrzebowanie na profesjonalny system instalacji elektrycznej, czyli m.in. na placach budowy czy podczas imprez masowych. Można również wynająć nas sprzęt, a my możemy go zamontować i zdemontować, a także pomóc w projektowaniu instalacji. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.