Podobne strony

 • Kancelaria Radców Prawnych Boherlex

  Adwokaci
  Obsługa prawna osób fizycznych, prowadzenie interesów w sferze obsługi obrotu nieruchomościami, developerstwa i budownictwa.
 • Kancelaria Prawnicza Bona Fides sc

  Adwokaci
  Strona firmy posiadającej bogate doświadczenie w udzielaniu wszechstronnej pomocy prawnej, głównie przedsiębiorcom krajowym i zagranicznym, współpracując z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin prawa, ekonomii, finansów, podatków, itp. Zawiera informacje o patronach i innych podmiotach współpracujących ze spółką.
 • SPCG Spółka Komandytowa

  Adwokaci
  Strona firmy prowadzącej doradztwo prawne w zakresie szeroko pojętego prawa gospodarczego na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Zamieszczono informacje dotyczące wspólników, zatrudnianych prawników oraz realizowanych zadań.
 • Kancelaria Adwokacka Jerzgo Piotra Luranca

  Adwokaci
  Na stronie można znaleźć informacje o wykształceniu, członkostwie w organizacjach zawodowych oraz rodzaju spraw prowadzonych przez mecenasa.
 • Adwokat Jacek Pałka

  Adwokaci
  Strona informująca o działalności kancelarii, która zajmuje się doradztwem w prowadzeniu działalności gospodarcze, prowadzi obsługę prawną podmiotów polskich i zagranicznych.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Grażyna Zemanek adwokat Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://kancelariazemanek.pl

Kategorie:

Opis:

Kancelaria adwokacka Zemanek w Krakowie zaprasza do skorzystania z usług w zakresie prawa rodzinnego, prawa administracyjnego i prawa pracy, prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Działamy nie tylko na teranie Krakowa, ale również poza miastem. Dla zapewniania Państwu dyskrecji i komfortu porady odbywają się nie tylko w lokalu kancelarii w Krakowie, ale również w innych, wybranych przez Państwa miejscach. W sprawach pilnych jesteśmy dyspozycyjni również w soboty i dni świąteczne.

Słowa kluczowe: