Podobne strony

 • Krzysztof Kieślowski

  Krzysztof Kieślowski
  Na stronie znajdziesz biografię, filmografię oraz zdjęcia znakomitego reżysera w języku angielskim.
 • Hodowla owczarka francuskiego Briard

  Owczarek francuski
  Strona poświęcona hodowli psów rasy Briard - "Trzy Korony". Na stronie historia rasy Briard na świecie i w Polsce, wzorzec rasy, galeria zdjęć i dotychczasowe osiągnięcia Molly.
 • Owczarki belgijskie "Z Gruszczyna"

  Owczarek belgijski
  Strona domowa Alicji i Albina Pawłowskich - posiadaczy amatorskiej hodowli owczarków belgijskich Groenendael i Tervueren "Z Gruszczyna". Na stronie znajdują się informacje o psach państwa Pawłowskich.
 • Krzysztof Kieślowski

  Krzysztof Kieślowski
  Aktorką strony jest Anna Klimek. Zgromadziała tutaj informacje o Krzysztofie Kieślowskim, jego filmach, a także zdjęcia reżysera.
 • Julie Delpy

  Zagraniczni
  Nieoficjalna strona francuskiej aktorki, której ulubionym zajęciem jest gotowanie, pisanie, malowanie i... matematyka. Przeczytasz tu jej biografię, filmografię oraz zobaczysz zdjęcia. Strona dostępna w języku angielskim.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Biały owczarek szwajcarski hodowla ::

Opis:

Zajmujemy się hodowlą Białego owczarka szwajcarskiego od 2003 r., wtedy to właśnie przyjechała do nas pierwsza suczka tej rasy. Biały owczarek szwajcarski to pies rodzinny, przyjazny w stosunku do innych zwierząt i dzieci.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na której znajdziecie informacje o szczeniętach, o rasie, charakterze białego owczarka i o naszych psach.