Podobne strony

 • Intermedia Consulting

  Konsulting
  Witryna internetowa poświęcona jest firmie Intermedia Consulting, która specjalizuje się w zakresie business consulting, doradztwa finansowego i human resources. Znajdziecie tu prezentację firmy, opis wykonywanych usług oraz warunki współpracy i formularz kontaktowy.
 • Perfect Connection

  Konsulting
  Strona firmy doradczej. Jeśli chcesz zapoznać się bliżej z jej charakterystyką oraz oferowanymi usługami - zajrzyj.
 • ACT - Advanced Corporate Training

  Kursy biznesowe
  Firma prowadzi integracyjne szkolenia biznesowe i językowe dla firm i pracownków. Oferta obejmuje m.in.: kursy angielskiego, wyjazdy integracyjne, treningi i biznesowe szkolenia zawodowe, szkolenia komunikacji, rozwój osobisty, team building i wiele innych. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.
 • Certus - centrum szkolenia i doradztwa dla personelu

  Doradztwo, szkolenia
  Firma prowadzi szkolenia dla handlowców i pracowników z obsługi klienta i negocjacji oraz zarządzania projektami, czasem, konfliktem i zespołem. Ponadto w ofercie: coaching, motywowanie pracowników, kierowanie zespołem, komunikacja z klientem, intergracja i budowanie zespołu, trudny klient, asertywność.
 • Postero - outdoor i integracja

  Kursy biznesowe
  Postero organizuje szkolenia menedżerskie, teambuilding, imprezy integracyjne, firmowe oraz wyjazdy incentive. Firma specjalizuje się w nauce przez doświadczenie i oferuje autorskie programy.


:: Magda Walczak, TreningZmian.pl. ::

Nasza ocena:
Adres: www.TreningZmian.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Coaching, Mentoring, Trening Umiejętności. Przez Komunikator i Online. Indywidualny Kontakt z Trenerem. Z Dowolnego Miejsca na Świecie. Sprawdź możliwości na www.TreningZmian.pl