Podobne strony

 • Biznes coaching dla firm - Pasja

  Oświata i edukacja
  Pasja to grupa dobrych, doświadczonych trenerów prowadzących szeroko pojętą działalność szkoleniową. W ofercie Pasji znajdują się szkolenia z merchandisingu oraz biznes coachingu. Dzięki kursom dowiesz się jak powinna wyglądać skuteczna aranżacja sklepów, czym powinien charakteryzować się inspirujący lider oraz czym jest skuteczna motywacja.
 • Vadim Rekel - Psycholog Biznesu, Coach i Trener Biznesu

  Firmy wg branży
  Trener biznesu, coach i psycholog biznesu Vadim Rekel jest autorem programu Coaching i Nowa Psychologia Biznesu. Jest to program z gatunku coaching i rozwój osobisty. Celem programu jest pomoc w osiąganiu zamierzonych celów krok po kroku. Dla poszczególnych klientów dedykowany jest coaching kariery, coaching zawodowy i coaching biznesowy. Coaching kariery i coaching zawodowy jest uzupełniany doradztwem typu doradztwo zawodowe. Coaching biznesowy działa w oparciu o doradztwo biznesowe.
 • Jacek Branas life coaching

  Oświata i edukacja
  Pracujesz w branży sprzedaży, ale czujesz, że nie posiadasz szerokiej wiedzy na temat. Nie umiesz prowadzić rozmowy z klientem. Masz wrażenie, że zaraz zje Cię trema? Albo nie umiesz wyprowadzić w konwersacji logicznych argumentów, które spowodują przyciągnięcie uwagi Twojego przyszłego klienta? Dłużej tak być nie może. Zapoznaj się z naszymi warsztatami – szkolenia dla sprzedawców. Uruchomiliśmy też specjalnie dla użytkowników sieci platformę z wiadomościami z sfery sprzedaży, handlu, ekonomii
 • Upcoaching.pl

  Oświata i edukacja
  Szukasz skutecznego coacha lub trenera rozwoju osobistego? Dobrze trafiłeś! Upcoaching.pl to zespół fachowców z zakresu coachingu i rozwoju osobistego. Oferujemy różne rodzaje coachingu: Coaching życia, Coaching kariery, Coaching pracy, Coaching diety, Coaching wizerunkowy, Coaching biznesowy. Ponadto mamy w swojej ofercie innowacyjne programy zmiany (metamorfozy): Diet UP! Coaching, Career UP! Coaching, Image UP! Coaching. Serdecznie zapraszamy na sesję zerową coachingu.
 • Szkolenia rozwój osobisty - reissprofile.pl

  Ekonomia
  Reiss Motivation Profile to narzędzie diagnostyczne on-line, które pokazuje co i w jakim stopniu motywuje człowieka. Nie bada zachowań, ale pokazuje, w jaki sposób i dlaczego do nich dochodzi. Jest kluczem do ludzkiej motywacji. Instytut Durkalskiego RMP Polska jest licencjonowanym partnerem tych metod, szkoląc w ich duchu kadrę zarządzającą.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Magda Walczak, Coaching i Trening Managerski, Trójmiasto. ::

Nasza ocena:
Adres: www.TreningManagerski.pl

Ulica:

Miasto: Gdańsk
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Indywidualne Treningi dla Managerów, Coaching Biznesowy, Coaching Executive, Treningi Antystresowe dla Firm. Sprawdź możliwości na www.TreningManagerski.pl