Podobne strony

 • Wypożyczalnia samochodów osobowych

  Firmy wg branży
  Niepodważalnym walorem Wypożyczalni samochodów osobowych oraz dostawczych PolTrans Rent a car, mającej swoje oddziały w miejscowościach Tychy i Bojszowy, jest wynajem samochodów przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, z możliwością zawierania umów dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb, obejmujących krótkie czy też długie terminy, przekraczające nawet 30 dni. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym, zaś naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak także firmy. Aby zagwarantować Państwu pełne bezpieczeństwo, samochody z naszych wypożyczalni poddawane są stałym kontrolom technicznym. W ofercie naszej mamy nowoczesne a także komfortowe modele, dopasowane do Państwa potrzeb. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową:
 • Rent Car Skorpion - Wypożyczalnia aut Tychy

  Ekonomia
  Domeną działalności firmy Rent Car Skorpion są usługi wypożyczalni samochodów. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty wypożyczenia samochodu osobowego różnych marek oraz modeli, oferta jest też dostosowana do każdej kieszeni klienta. Zasięgiem swojego działania wypożyczalnia obejmuje przede wszystkim teren województwa śląskiego.
 • ABACUS wypożyczalnia aut

  Ekonomia
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę ABACUS Car Rental, która jest ogólnopolską wypożyczalnią samochodów posiadającą 11 oddziałów głównych oraz siecią kilkudziesięciu punktów wynajmu w całej Polsce. Oferujemy wszystkie typy wynajmu - krótkoterminowe (od 1 dnia) oraz długoterminowe (do 5 lat). Nasza flota liczy ponad 800 sztuk nowych, bogato wyposażonych samochodów. Wszystkie pojazdy objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem.
 • www.btmcar.com.pl

  Motoryzacja i transport
  BTMCAR to żywiołowo rozwijająca się firma zajmująca się wypożyczaniem samochodów na terenie Śląska. W trosce o dobro klienta wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają ułatwić oraz przyśpieszyć korzystanie z naszych usług. Dla naszych klientów oznacza to koniec czekania w kolejce - auto dostarczamy na lotniska, pod drzwi domu bądź w wyznaczone przez klienta miejsce. Działamy 24 godziny na dobę, co w praktyce znaczy: nigdy nie jest za późno, aby wypożyczyć nasze auto. W naszej flocie znajdują się z kolei tylko nowe samochody (nie starsze niż 12 miesięcy), co przekłada się na niezawodność. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej.
 • Transporters S.A. - Wypożyczalnia samochodów Rent a Car

  Motoryzacja i transport
  Umowa wynajmu pojazdu zawierana jest na okres kilku godzin, jednej doby, a nawet kilku lat. Do Państwa dyspozycji oddajemy wyłącznie nowe pojazdy, które dają poczucie bezpieczeństwa, zadowolenia i wygody Umowa wynajmu pojazdu zawierana jest na okres kilku godzin, jednej doby, a nawet kilku lat. Do Państwa dyspozycji oddajemy wyłącznie nowe pojazdy, które dają poczucie bezpieczeństwa, zadowolenia i wygody.


:: Wypożyczalnia samochodów Katowice ::

Nasza ocena:
Adres: https://wypozyczalniakatowice.pl/

Ulica: Puławska 22b

Miasto: Katowice
Kod: 40-217
NIP: 5423202245

Telefon: 531 739 726
Opis:

Jesteśmy poznańską firmą, której celem jest zapewnienie usługi wypożyczania samochodów na najwyższym poziomie.