Podobne strony

 • Kancelaria adwokacka

  Ekonomia
  Wszystkich zainteresowanych ofertą adwokata zachęcamy do zajrzenia na www.zalesinska.com. Pomoc prawna naszej kancelarii to między innymi prawna windykacja należności, przygotowywanie i opiniowanie umów prawnych i inne. Nasza kancelaria posiada blisko 20 lat doświadczenia w usługach prawnych. Każdy nasz klient traktowany jest w sposób indywidualny, a nasze porady udzielane są językiem prostym i zrozumiałym. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – od
 • Kancelaria prawniczy Kiwała & Wspólnicy

  Firmy wg branży
  Kancelaria prawniczy Kiwała & Wspólnicy - kompleksowa obsługa prawna klientów biznesowych i indywidualnych.
 • KATARZYNA DUDEK Adwokat Wrocław

  Firmy wg branży
  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Dudek prowadzi obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom. Zajmuje się pomocą z zakresu prawa karnego, wykroczeń, rodzinnego, spadkowego i cywilnego. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu. Nasi klienci reprezentowani są przez nas w sądach, urzędach i instytucjach. Kancelaria wykonuje usługi z zakresu pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, osobom podejrzanym, oskarżonym, zatrzymanym i tymczasowo aresztowanym. Składa wnioski o przedterminowe warunkowe zwolnienia. W celu zapisania się na spotkanie prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty w siedzibie naszej Kancelarii. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.
 • Kancelaria prawna Jerzego Chojki z Wrocławia

  Prawo i podatki
  Jesteś przedsiębiorcą? Twój kontrahent nie rozlicza się z Tobą od miesięcy? Skończyły Ci się pomysły, jak odzyskać swoje należności? Skorzystaj z usług profesjonalnej kancelarii prawnej. Na stronie Adwokatchojka.pl znajdziesz szczegółową ofertę, przygotowaną z myślą o osobach, które prowadzą własną działalność gospodarczą i borykają się z nieterminowymi płatnikami. Dzięki fachowej pomocy dowiesz się, jakie środki możesz zastosować, aby dłużnik oddał Ci pieniądze. Zapraszamy
 • Prawnik sprawy karne we Wrocławiu

  Prawo i podatki
  Rozwiązujemy problemy karne klientów. Nasza kancelaria adwokacka funkcjonuje we Wrocławiu. Bierzemy udział w sprawach, gdzie występuje jazda samochodem pod wpływem narkotyków, alkoholu czy środków odurzających. Zapewniamy też skuteczną obronę, jeżeli spowodowaliście Państwo wypadek samochodowy w stanie nietrzeźwości. Posiadamy duże doświadczenie i potwierdzone osiągnięcia.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Adwokat Kamila Łukowicz ::

Nasza ocena:
Adres: http://adwokat-lukowicz.pl/

Ulica: Krupnicza, 13/204

Miasto: Wrocław
Kod: 50-075
NIP:

Telefon:
Opis:

Kamila Łukowicz zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Poprowadzenie sprawy rozwodowej i ustalenie praw do opieki nad dziećmi to tylko niektóre ze specjalności adwokata. W wykonywaniu swojej pracy prawnik cechuje się rzetelnością i profesjonalizmem.