Podobne strony

 • HUT-PUS S.A.

  małopolskie
  Zaproszenie do wypoczynku w sześciu pensjonatach Huty im.T.Sendzimira zarządzanych przez HUT- PUS S.A. firmę zajmującą się również usługami gastronomicznymi oraz organizowaniem różnych form wypoczynku.
 • Adpol

  Farby i lakiery
  Firma jest przedstawicielem wielu firm. Oferuje w pełnym zakresie: farby olejne i akrylowe, emulsje ekologiczne, lakiery parkietowe i boazeryjne, lakiery akrylowe oraz artykuły chemii budowlanej.
 • AB Bechnicki

  Farby i lakiery
  Główna działalnościa firmy jest handel hurtowy farbami,lakierami oraz akcesoriami malarskimi. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej ofercie oraz aktualnych promocjach.
 • Wa-Wa

  Farby i lakiery
  Firma oferuje urządzenia lakiernicze firmy Graco: pistolety, agregaty do natrysku i dozowania, pompy membranowe i tłokowe i inne.
 • Koloryt sp. z o.o.

  Farby i lakiery
  Firma oferuje farby, lakiery i urządzenia malarskie wielu firm. Na stronie znajdziesz o niej informacje.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Profesjonalne remonty domów i wykończenia mieszkań, Kraków. ::

Nasza ocena:
Adres: http://krakowremont.pl/

Ulica: os.Piastów 54/75

Miasto: Kraków
Kod: 31-625
NIP:

Telefon: 604 518 418
Opis:Malowanie, flizowanie, tapetowanie, kafelkowanie, tynkowanie, a także działania z zakresu elektryki czy hydrauliki – wszystko to składa się na ofertę firmy remontowo-budowlanej ZeDom. Firma oferuję swe usługi na terenie miasta Kraków, a także okolic. Na stronie głównej firmy znajdziemy pełeną ofertę usług i dodatkowo porady budowlane, galerię realizacji oraz formularz kontakowy.