Podobne strony

 • Susz - Urząd Gminy i Miasta

  Susz
  Oficjalna strona miasta i gminy zawiera informacje o gospodarce, historii, turystyce oraz aktualności miejsko-gminne.
 • Strona Polskiego Stowarzyszenia Biegów

  Biegi
  Polskie Stowarzyszenie Biegów zrzesza organizatorów biegów: ulicznych, górskich, przełajowych, maratońskich i innych, kluby biegacza, redakcje sportowe, sponsorów i sympatyków biegania. Terenem działalności PSB jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej. Na stronie znajdziesz terminarze biegów, wyniki oraz wiele, wiele informacji dotyczących tego sportu.
 • Triathlon

  Inne
  Strona poświęcona triathlonowi. Znajdziesz tu informacje na jego temat, nieco historii oraz wyniki i kalendarz imprez.
 • Ironman Triathlon

  Sport
  Triathlon to dyscyplina olimpijska od zaledwie 14 lat. Mimo młodego wieku zdobywa rzesze fanów. W Polsce coraz bardziej popularna za sprawą celebrytów, którzy chętnie uprawiają tę ciężką dyscyplinę sportową. Każdy triathlonista powinien być dobrym pływakiem, kolarzem oraz biegaczem. Uprawianie tych trzech dyscyplin razem jest nie lada wyzwaniem. Na portalu wTriathlonie.pl zamieszczamy aktualne relacje z zawodów triathlonowych z całego świata, znajdziecie tu również nowości sprzętowe.
 • GARMIN FENIX 5

  Sklepy internetowe
  Garmin fenix 5 to zegarki w 3 rozmiarach tarczy. Fenix 5 kompaktowy o rozmiarze 47mm na baterii do 24h. Fenix 5s najmniejszy i lekki dla kobie. Fenix 5x Sapphire z obsługą map.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Cross Duathlon Polanica ::

Nasza ocena:
Adres: http://duathlonpolanica.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Chcielibyśmy polecić wszystkim miłośnikom sportu - tutaj akurat chodzi o bieganie i jazdę na rowerze górskim, imprezę sportową o nazwie Cross Duathlon, która odbywa się w Polanicy-Zdroju. Trzeba przyznać, że impreza organizowana przez hotel Polanica Resort & Spa to bardzo interesująca propozycja dla wszystkich aktywnych osób, które najzwyczajniej w świecie chcą się zmierzyć. Więcej pod adresem www.DuathlonPolanica.pl!