Podobne strony

 • Bielizna

  Odzież
  Sklep z damską bielizną - biustonosze, halki, figi, body, komplety i koszulki. Płatność przy odbiorze.
 • Spółdzielnia "PREMEGAL" Zakład Pracy Chronionej

  Zakłady pracy chronionej
  Firma zajmuje się branżą odzieżową, zatrudnia ogółem 728 osób. Posiada filie w Kłodzku, Jelczu i Brzegu. Produkuje: odzież roboczą i ochronną, bieliznę damską, bieliznę gastronomiczną, bieliznę pościelową, a także obuwie robocze i ochronne, rękawice, wskaźniki położenia WP-48D, komutatory, blokady i zamki elektromagnetyczne oraz podgrzewacze gazu.
 • Malibex

  Pościel
  Firma zajmuje się produkcją kompletów pościelowych i prześcieradeł. Podstawowe surowce to kora, drukowana bawełna, flanela dżersej, a w przypadku prześcieradeł tkanina frotte.
 • Internetowy serwis branży bieliźniarskiej

  Serwisy informacyjne
  Internetowy serwis branży bieliźniarskiej, a w nim: aktualności, informacje o organizowanych pokazach, prezentacja najnowszych trendów mody intymnej oraz adresy producentów, hurtowni i sklepów.
 • LANORO TREND STYL Sp. z o.o.

  Bielizna
  Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę firm produkujących bieliznę LEJABY i BARBARA.


:: SiSi.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sisi.pl

Kategorie:

Opis:

Zmysłowość i stylowy wygląd to coś,czym chciałaby charakteryzować się każda kobieta. Już teraz wszystkie panie znaleźć mogą komplety najbardziej seksownej bielizny, która przyciąga spojrzenia i pobudza wyobraźnię. Zachęcamy do wybierania tego, co najlepsze. Produkty, oferowane przez butik Sisi na pewno zachwycą wszystkie panie, jak i ich partnerów.

Słowa kluczowe: