Podobne strony

 • Hodowla owczarków niemieckich z Czarnowąs

  Owczarek niemiecki
  Strona poświęcona hodowli owczarków niemieckich - znajdziecie tu informacje o psach, sukach i szczeniętach, ich rodowody oraz zdjęcia, a także dane kontaktowe.
 • AL-GROM - Hodowla psów rasowych

  Labrador Retriever
  Strona hodowli psów rasowych: Labradorów Retriever i Owczarków Niemieckich. Informacje o zwierzętach, zapowiedzi miotów, galerie szczeniąt, ciekawe linki.
 • Owczarki niemieckie długowłose, owczarek niemiecki długowłos

  Zwierzęta
  Hodowla owczarków niemieckich długowłosych Boss Bursztyn, profesjonalna. Owczarki największe w kraju.
 • Forum i czat miłośników psów rasy owczarek niemiecki

  Zwierzęta
  Forum miłośników owczarków niemieckich oferuje dostęp do informacji związanych ze szkoleniem, żywieniem, zdrowiem i pielęgnacją owczarka niemieckiego. Znajdziesz również liczne galerie zdjęć, filmy, gry, radio i konkursy. Ponadto informacje o wystawach, warsztatach szkoleniowych, zawodach Frisbee, psich zaprzęgów, Obedience, PT czy IPO. Zapewniamy wirtualne towarzystwo prawdziwych pasjonatów i doskonałą atmosferę. U nas nie ma nudy, dołącz i przekonaj się sam. Każdy jest mile widziany.
 • Hodowla owczarków niemieckich - Pajęcze sieci

  Zwierzęta
  Witamy w naszej hodowli. Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice, jest to 22 kilometry na północ od Krakowa. Owczarkami zajmujemy się od kilkunastu lat, i mamy bogate doświadczenie związane z tą piękną rasą. Nasza hodowla otoczona jest pięknym krajobrazem jakim jest Dolina Będkowska, która zapewnia naszym psom doskonałe warunki do rozwoju. W naszej hodowli na pewno znajdą Państwo prawdziwego towarzysza jakim jest owczarek niemiecki. ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Hodowla owczarków niemieckich długowłosych ::

Nasza ocena:
Adres: http://odwaznyowczarek.mmalik.pl

Kategorie:

Opis:

Jeśli chciałbyś stać się dumnym właścicielem jednego z naszych podopiecznych to odwiedź naszą hodowlę. W Odważny Owczarek swój dom ma wiele owczarków długowłosych. Wszystkie są przyjazne i otwarte na kontakty z nowymi ludźmi. Potrafią także wykonywać sztuczki i reagują na zadawane polecenia.