Podobne strony

 • GeMaX

  Kręgielnie
  Strona firmy zajmującej się dystrybucją urządzeń do kręgielni, stołów bilardowych, karuzel do wesołych miasteczek, wszelakich urządzeń do rekreacji zewnętrznej (m.in. gigantycznych szchów i warcabów) oraz wyposażenia barów i restauracji.
 • ADMAR - sport i rekreacja

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona świętochłowickiej firmy oferującej urządzenia rekreacyjno-sportowe, trampoliny, zamki dmuchane, plandeki reklamowe, skate-parki, minigolfy itp., a ponadto projektujacej oraz wykonującej zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw dla dzieci. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz dane kontaktowe.
 • CZIT ART

  Reklama
  Zamieszczona na stronie oferta obejmuje produkcję i sprzedaż BUNGY, trampolin, eurobungy, a także reklamę, poligrafię i inne. Ponadto obejmuje ona organizację imprez masowych i wynajem urządzeń.
 • ATHLETIC SHOP

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Internetowy sklep sportowy ze sprzętem siłowym, fitness i kulturystycznym. Dostawa, montaż, serwis oraz doradztwo. W ofercie m.in.: atlasy, ławki treningowe, sprzęt bokserski, rowery treningowe, trampoliny i wiele innych artykułów.
 • Objazdowy Wynajem MINI-SAMOCHODZIKÓW dla dzieci

  Rozrywka
  Wynajem mini - samochodzików dla dzieci, euro-bungee, dmuchanych zamków i zjeżdżalni, trampolin, które gwarantują dobrą zabawę i radość dzieci na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, firmowych, festynach, piknikach...


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: sportking.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.sportking.pl

Ulica: ul. 1-go Maja 63

Miasto: Wąbrzeźno
Kod: 87-200
NIP: PL8781799389

Telefon: +48 606 843 435Kategorie:

Opis:

Sklep sportking.pl został stworzony z fascynacji turystyką zarówno piesza jak i rowerową, joggingiem, nordic walking, karate, jogą, pływaniem oraz koszykówką. Wielu rodziców uczy dzieci aktywności ruchowej już od najmłodszych lat. Nauka poprzez zabawę jest najlepszym rozwiązaniem. Warto zacząć zabawę ze sportem od naszych trampolin ogrodowych lub rowerków dziecięcych. Zapraszamy do naszego sklepu.

Słowa kluczowe: