Podobne strony

 • NT Systemy Komputerowe

  Dla przedsiębiorstw
  Oprogramowanie własne: MATER (dla biur projektowych), GRUNTY (dla firm prowadzących ewidencję gruntów), OPTY (dla firm wykonujących dwuwymiarowe rozkroje materiałów). Również oprogramowanie innych firm.
 • Grupa Projektowa ARCHIKON - KARSTPROJEKT

  Usługi architektoniczne
  Witryna firmy zajmującej się pełno branżową dokumentacją projektową, analizami i usługami instalatorskimi oraz wizualizacją komputerową projektów architektonicznych.
 • Biuro Architektoniczne Bzdęga - Wiśniewski

  Usługi architektoniczne
  Witryna ukazująca projekty architektoniczne zrealizowane przez biuro Bzdęga - Wiśniewski. Projekty te posegregowane są od roku 1994 do dnia dzisiejszego.
 • Projektowanie Budowlane mgr inż. Bogumiła Prokop

  Usługi architektoniczne
  Strona firmy zajmującej się projektowaniem konstrukcji domków jedno- i wielorodzinnych, obiektów handlowych użyteczności publicznej i przemysłowych zarówno o konstrukcji żelbetowej jak i stalowej. Firma ponadto oferuje nadzory budowlane, ekspertyzy i opinie budowlane.
 • architektura renderingi domy

  Usługi architektoniczne
  Strona biura architektonicznego zajmującego się projektowaniem architektury, wizualizacją architektoniczną i komputerowym opracowaniem projektów architektonicznych.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Biuro architektoniczne i projektowe - REXI ::

Nasza ocena:
Adres: http://rexi.pl

Ulica: Al. Niepodległości 20/32

Miasto: Mielec
Kod: 39-300
NIP:

Telefon:
Opis:

Rexi to rzetelna firma świadcząca szeroko rozumiane usługi wiążące się z branżą budowlaną. Firma kooperuje z klientami indywidualnymi a także firmami. Dziedziną działalności przedsiębiorstwa jest w szczególności biuro architektonicznie, w którym usługi realizowane są przez doskonałych profesjonalistów z branży. Biuro projektowe gwarantuje kontrahentom właściwe przygotowanie planu budowy domu, wraz z fachową dokumentacją.