Podobne strony

 • STARDREM Spółka z o.o.

  Wycena, kosztorysowanie
  Spółka poleca roboty dekarskie, termoizolacyjne, brukarskie, kosztorysowania i budowy domów. Także konstrukcje lekkie i stalowe. Na stronie adres ikontakt.
 • G&G

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiebiorstwo robót inżynieryjnych specjalizujace się w konstrukcjach żelbetowych w oparciu o szalunki systemowe oraz prefabrykowane konstrukcje stalowe. Zajmuje się tez posadzkami przemysłowymi i konstrukcjami aluminiowymi jak ściany kurtynowe i przeszklenia.
 • Pol Trade

  Schody, posadzki
  Producent posadzek bezspoinowych epoksydowych oraz powłok ściennych stosowanych w przemyśle oraz obiektach specjalistycznych. Na stronie o dokonaniach firmy, charakterystyce produktów oraz możliwościach ich zastosowania.
 • VEGA S.A.

  Schody, posadzki
  Spółka specjalizuje się w sprzedaży artykułów i usług wykończenia wnętrz oraz posadzkach przemysłowych polimerowych i poliuretanowych nawierzchniach sportowych. Na stronie oferta usług, referencje, dane finansowe, informacje o prowadzonych inwestycjach.
 • Komex

  Producenci
  Zakład produkcji stolarki budowlanej na profilach Roplasto. W produkcji dysponują asortymentem okien standardowych, ogrodów zimowych, drzwi PCV i okiennicami. Zakład produkuje też profile na zamówienie np. do obiektów zabytkowych. W serwisie informacje o świadczonych usługach posadzkarskich i programie produkcji.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Bereszynski.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bereszynski.pl

Kategorie:

Opis:

Firma Bereszyński jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o posadzki żywiczne w Polsce. W swojej pracy firma posiada posadzki wylewne, zasypowe, zacierane i wiele innych, a produkty, jakie są wykorzystywane, zawsze są najlepszej jakości, o czym doskonale może poświadczyć stuprocentowa satysfakcja klientów, którzy skorzystali już z oferty tej właśnie firmy. Ta łódzka firma doskonale radzi sobie z nawet najtrudniejszymi zadaniami, jak posadzki przemysłowe w wielkopowierzchniowych obiektach.