Podobne strony

 • Sprzątanie mieszkań i domów. Warszawa. Firma sprzątająca.

  Dom i wnętrza
  Firma sprzątająca Enjoy your Party oferuje: - sprzątanie mieszkań i domów przed i po imprezach okolicznościowych, - realizację i dostawę zakupów (zgodnie z przygotowaną przez Ciebie listą). Sprawdź ofertę firmy sprzątającej: http://www.enjoyparty.pl Korzystaj z usług serwisu sprzątającego, jeżeli tylko uznasz, że Twoje mieszkanie wymaga sprzątanie - niekoniecznie przy organizowaniu imprez. Dołącz do grona zadowolonych klientów !
 • Pranie dywanów Warszawa

  Firmy wg branży
  Doczysta.eu to profesjonalna firma sprzątająca. Usługi jakie wykonujemy to: sprzątanie biur, mieszkań i domów. Nasza specjalność to: pranie dywanów, pranie wykładzin oraz tapicerek meblowych. Proponujemy także wypożyczenie odkurzaczy do prania dywanów. Ponieważ zależy nam na usługach najwyższej jakości pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie znanych marek. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.
 • Sprzątanie Kraków

  Firmy wg branży
  Mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z firmą profesjonalnego sprzątania i systemów utrzymania czystości - ProfiSystem. Ludzie tworzący obecnie ProfiSystem przez lata zbierali doświadczenie pracując w branży, realizując poważne i drobniejsze zlecenia, współdziałając z wieloma firmami partnerskimi i dostawcami, testując dziesiątki specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych a także samodzielnie opracowując nowe technologie czyszczenia.
 • Sprzątanie - Warszawa

  Firmy wg branży
  Oficjalna strona www firmy sprzątającej Multiserwis z Warszawy. Firma wykonuje profesjonalne sprzątanie obiektów firmowych oraz prywatnych. Na liście wykonywanych usług znajduje się min. sprzątanie biur, magazynów, sklepów, hal i wielu innych obiektów. Na stronie znajdują się informacje nt. firmy oraz pełna oferta wykonywanych usług. Zapraszamy.
 • Sprzątanie biur Warszawa - Usługi

  Ekonomia
  F.U.S. "GLOSS" wykonuje usługi kompleksowego sprzątania obiektów biurowych, budynków, mieszkań, apartamentów, biur. Specjalizujemy się w praniu i usuwaniu plam z wykładzin i dywanów. Myjemy okna wewnątrz, a także zewnątrz budynku tradycyjne, alpinistyczne oraz z podnośnika. Zajmujemy się ogrodnictwem, a w sezonie zimowym odśnieżamy chodniki, parkingi, dachy.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Roguszewski - sprzątanie Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: roguszewski.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Najlepszą firma sprzątającą jest w stolicy z pewnością firma Roguszewski, ponieważ wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala jej zająć pozycję lidera. Sprzątanie biur w Warszawie z pomocą tej właśnie firmy zawsze kończy się sukcesem, ponieważ do sprzątania zawsze wykorzystywane są najlepsze sprzęty oraz doskonałej jakości środki czyszczące, a zlecone zadania wykonuje wyspecjalizowana ekipa pracownicza, której głównym założeniem jest przestrzeganie zasad BHP oraz lojalność i uczciwość wobec