Podobne strony

 • STARDREM Spółka z o.o.

  Wycena, kosztorysowanie
  Spółka poleca roboty dekarskie, termoizolacyjne, brukarskie, kosztorysowania i budowy domów. Także konstrukcje lekkie i stalowe. Na stronie adres ikontakt.
 • G&G

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiebiorstwo robót inżynieryjnych specjalizujace się w konstrukcjach żelbetowych w oparciu o szalunki systemowe oraz prefabrykowane konstrukcje stalowe. Zajmuje się tez posadzkami przemysłowymi i konstrukcjami aluminiowymi jak ściany kurtynowe i przeszklenia.
 • Pol Trade

  Schody, posadzki
  Producent posadzek bezspoinowych epoksydowych oraz powłok ściennych stosowanych w przemyśle oraz obiektach specjalistycznych. Na stronie o dokonaniach firmy, charakterystyce produktów oraz możliwościach ich zastosowania.
 • VEGA S.A.

  Schody, posadzki
  Spółka specjalizuje się w sprzedaży artykułów i usług wykończenia wnętrz oraz posadzkach przemysłowych polimerowych i poliuretanowych nawierzchniach sportowych. Na stronie oferta usług, referencje, dane finansowe, informacje o prowadzonych inwestycjach.
 • Komex

  Producenci
  Zakład produkcji stolarki budowlanej na profilach Roplasto. W produkcji dysponują asortymentem okien standardowych, ogrodów zimowych, drzwi PCV i okiennicami. Zakład produkuje też profile na zamówienie np. do obiektów zabytkowych. W serwisie informacje o świadczonych usługach posadzkarskich i programie produkcji.


:: Olechowicz.pl - posadzki żywiczne ::

Nasza ocena:
Adres: olechowicz.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Posadzki przemysłowe budzą wiele zastrzeżeń oraz są naprawdę ogromnym wyzwaniem dla niektórych firm zajmujących się kładzenie posadzki. Dla firmy Olechowicz nie ma jednak rzeczy niemożliwych czy trudnych. Firma Olechowicz z chirurgiczną precyzją zabiera się za każde, nawet najtrudniejsze zadanie, aby usatysfakcjonować klienta w pełni. Wszystkie zadania wykonywane są zawsze przez zespół specjalistów, dzięki którym każde zlecenie wykonane jest perfekcyjnie i z pełnym zaangażowaniem, przy wykorzyst